COMBAT

JU-JUTSU

Бойове Джиу-Джитсу

 

*****

Київська Школа Реального Бою "Combat Ju-Jutsu"

 

real-combat.org

.....................................

 

Карта сайта

*****************

 

ПОГЛЯД...

Якщо ви дійсно бажаєте чому-небудь навчитися, неважливо по якій школі, вам необхідно звільнитися, перестати себе вважати ким-небудь , якоюсь величиною , забути про свої минулі досягнення й успіхи, вам потрібно спустошитися, стати ніким і ніде, утратити почуття власної важливості! Довіряйте своїм почуттям. І тільки тоді знання потечуть до вас як вода тече, знаходячи нове русло, щоб утворити ріки, і нові западини, что-бы утворити озера і моря... Тому що важливість - це гора і на неї не підняти воді знань! Воду знань залучають западини і низини, так будемо простіше і скромніше, добродії!!!

(Гор)

*****************

Той , хто думає, що володіє сиятельной мудрістю, їде перед осла і за конем.

*****************

Для мене існує тільки Шлях - будь-який Шлях, що має серце або може мати серце - тоді я слудую йому бездиханний . І єдино гідний виклик - пройти його до останньої п'яді......

Дон Хуан

(К.Кастанеда)

*****************

Учень запитав свого наставника:
- Щоб ти сказав, якби довідався про миємо падінні ?
- Уставай!
- А наступного разу ?
- Знову вставай!
- І скільки ж це може продовжуватися - усі падати і підніматися?
- Падай і піднімайся, покуда живий! Адже ті , хто упав і не піднявся, мертві.

(Притча)

 

*****************

-Послухай, твій сусід тільки що повернувся з далекої подорожі. Він зустрічався зі знаменитим Майстром!
- І що ж, чи вдалої була ця зустріч?
- Так ні, куди там. Він адже хотів поговорити, а замість цього одержав усього-на-всього просвітління!

(Притча)

*****************

У Піднебесної немає нічого м'якше і слабкіше води.
Але при зіткненні з твердістю і силою ніхто не здатний її перемогти.
За допомогою відсутності в собі, за допомогою мінливості1.
Через слабість перемагають силу Через м'якість перемагають твердість.


(ЛАО ЦЗИ)

****************

Той , хто м'який і поддатлив, йде дорогю життя, хто негнучкий і твердий, йде дорогої смерті.


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Можна бути поступливим і узяти гору, а можна бути поступливим і програти.


(ЛАО ЦЗЫ)

*****************

Той , хто добрий до мене - робить гарну справу .
Той , хто не добрий до мене теж робить добре, адже він допомагає мені стати краще!

(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Усі люди мають очі та вуха , щоб бачити і чути, але тільки мудрий слухає усьому, як дитина!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Непохитний духом не буде переможений самою смертю!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Велика пристрасть висушує, непохитна рішучість наповняє силою. Велика пристрасть робить тебе слабким , непохитна рішучість - могутнім . ВП калічить, НР піднімає дух. ВР заволодіває тобою, НР робить тебе вільним .

(ЛАО ЦЗИ)

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

Міністерство Молоді та спорту України

Комбат Дзю-дзюцу - визнаний вид спорту

.

 

Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України

 

Національна Федерація

 

 
Захисти себе та свою країну !
 

ХІ Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих, юніоров, юнаків та молодших юнаків

 

27-28 березня 2021 р., м. Київ,

Легкоатлетичний манеж

 

Фотогалерея...

 

В Легкоатлетичному манежі в місті Київ, відбувся ХІ Чемпіонат України з Комбат Дзю-дзюцу серед чоловіків, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 365 спортсменів з 18 областей України, а саме (м. Київ, Київська, Дніпропетровська, Донецька, Миколаївська, Волинська, Полтавська, Кіровоградська, Запорізька, Закарпатська, Рівненська, Сумська, Хмельницька, Одеська, Харківська, Тернопільська, Черкаська, Чернігівська).

 

Командні результати змагань:

Загальний


1 Київ 120
2 Одеська 66
3 Донецька 56
4 Дніпропетровська 47
5 Хмельницька 28
6 Харківська 34
7 Кіровоградська 26
8 Київська 23
9 Закарпатська 20
10 Запорізька 9
11 Черкаська 7
12 Волинська 6
13 Чернігівська 6
14 Полтавська 3
15 Тернопільська 2
16 Миколаївська 1
17 Сумська 1
18 Рівненська 0

Дорослі 18+ р.


1 Київ 54
2 Одеська 27
3 Донецька 11

4 Хмельницька 10
5 Кіровоградська 6
6 Харківська 6
7 Закарпатська 6
8 Дніпропетровська 3
9 Волинська 2
10 Черкаська 1
11 Миколаївська 1
12 Київська 1
13 Сумська 1
14 Запорізька 0
15 Полтавська 0
16 Рівненська 0
17 Чернігівська 0
18 Тернопільська 0

Юніори 16-17 р.


1 Одеська 27
2 Київ 21
3 Закарпатська 13

4 Дніпропетровська 12
5 Харківська 9
6 Донецька 8
7 Кіровоградська 7
8 Чернігівська 6
9 Хмельницька 6
10 Київська 6
11 Запорізька 3
12 Черкаська 3
13 Волинська 2
14 Полтавська 1
15 Миколаївська 0
16 Сумська 0

17 Рівненська 0
18 Тернопільська 0

Юнаки 12-15 р.


1 Київ 45
2 Донецька 37
3 Дніпропетровська 32

4 Харківська 19
5 Київська 16
6 Кіровоградська 13
7 Одеська 12
8 Хмельницька 12
9 Запорізька 6
10 Черкаська 3
11 Волинська 2
12 Тернопільська 2
13 Полтавська 2
14 Закарпатська 1
15 Чернігівська 0
16 Миколаївська 0
17 Сумська 0
18 Рівненська 0

 

Особисті результати змагань:

 

Розділ Фулл-контакт, вік 18+ р:
Розділ Клоз-контакт, вік 18+ р:

18 + понад 92 кг Чоловіки
1 Репков Федір Хмельницька область
2 Маценко Артем Київ
3 Брухно Юрій Київська область

18 + до 92 кг
1 Велков Вадим Кіровоградська область
2 Черепаня Богдан Закарпатська область
3 Шевченко Єгор Сумская область

18 + до 85 кг
1 Шеремет Максим Одеська область
2 Камбіло Арлі Київ
3 Власюк Тарас Київ

18 + до 77 кг
1 Прозоров Богдан Кіровоградська область
2 Мартинюк Дмитро Волинська область
3 Кутелія Денис Донецька область

18 + до 70 кг
1 Подлєсний Олександр Харківська область
2 Родоная Бачукі Харківська область
3 Пучков Олексій Донецька область

18 + до 63 кг
1 Стоян Андрій Київ
2 Чінчараулі Вепхвіа Київ
3 Придибайло Дмитро Черкаська область

18 + до 57 кг
1 Артимчук Денис Одеська область
2 Ліпартеліані Гіоргі Київ
3 Ул'яницький Євгеній Дніпропетровська область

18 + до 74 кг Жінки
1 Колесник Олена Одеська область

18 + до 68 кг
1 Скуба Маріанна Закарпатська область

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 + понад 92 кг
1 Репков Федір Хмельницька область
2 Панюхно Євген Київ
3 Кабанець Дмитро Київ

18 + до 92 кг
1 Молодик Сергій Київ
2 Штефан Андрій Київ
3 Черепаня Богдан Закарпатська область

18 + до 85 кг
1 Шеремет Максим Одеська область
2 Середа Владислав Донецька область
3 Колоколов Віктор Дніпропетровська область

18 + до 77 кг
1 Кутелія Денис Донецька область
2 Івоняк Василь Одеська область
3 Текнеджян Олександр-Сурен Одеська область

18 + до 70 кг
1 Цобенко Володимир Одеська область
2 Чабан Петро Київ
3 Пучков Олексій Донецька область

18 + до 63 кг
1 Шульга Владислав Донецька область
2 Кохненко Владислав Одеська область
3 Лівандовський Ярослав Миколаївська область

18 + до 57 кг
1 Артимчук Денис Одеська область
2 Хрипонюк Андрій Хмельницька область
3 Ул'яницький Євген Дніпропетровська область

18 + до 74 кг Жінки
1 Колесник Олена Одеська область
2 Ахалая Саломе Київ
3 Коротун Ксенія Харківська обаласть


18 + до 68 кг
1 Скуба Маріанна Закарпатська область
2 Сіренко Олександра Одеська область
3 Цапок Владислава Київ


18 + до 56 кг
1 Мельковська Анна Київ
2 Римарчук Аліна Хмельницька область
3 Гончарова Надія Київ


18 + до 50 кг
1 Новицька Валентина Київ
2 Мішкой Анастасія Київ
3 Стадніченко Наталія Київ

Розділ Фулл-контакт, вік 16-17 р:
Розділ Клоз-контакт, вік 16-17 р:

16-17 понад 80 кг Юніори
1 Марсуленко Денис Одеська область
2 Безух Артур Волинська область
3 Колінчук Артем Хмельницька область

16-17 до 80 кг
1 Василішин Ростислав Кіровоградська область
2 Павлюк Максим Одеська область
3 Криштопов Ростислав Одеська область

16-17 до 75 кг
1 Литвин Іван Київ
2 Сухов Тимофій Донецька область
3 Голиш Євген Полтавська область

16-17 до 70 кг
1 Тукало Микола Одеська область
2 Шпак Владислав Харківська область
3 Клевець Іван Закарпатська область

16-17 до 65 кг
1 Бондар Ігор Черкаська область
2 Сокуренко Максим Київ
3 Микитюк Антон Київська область

16-17 до 60 кг
1 Хоменко Владислав Одеська область
2 Дані Даніель Закарпатська область
3 Тороп Іван Кіровоградська область

16-17 до 55 кг
1 Решетняк Максим Кіровоградська область
2 Брітан Дмитро Дніпропетровська область
3 Дикань Сергій Донецька область

16-17 до 59 кг Юніорки
1 Лисенко Юліана Чернігівська область
2 Козлова Вероніка Донецька область
3 -


16-17 до 53 кг
1 Скуба Маріанна Закарпатська область
2 Сіренко Олександра Одеська область
3 Цапок Владислава Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16-17 понад 80 кг Юніори
1 Хаурмаджі Усеїн Дніпропетровська область
2 Марсуленко Денис Одеська область
3 Кузнецов Герман Харківська область

16-17 до 80 кг
1 Павлюк Максим Одеська область
2 Криштопов Ростислав Одеська область
3 Геймал Денис Київ

16-17 до 75 кг
1 Марчук Антон Хмельницька область
2 Месропян Деврік Хмльницька область
3 Нагорний Артем м. Київ

16-17 до 70 кг
1 Тукало Микола Одеська область
2 Меліков Руслан Закарпатська область
3 Клевець Іван Закарпатська область

16-17 до 65 кг
1 Путрін Дмитро Харківська область
2 Шатний Михайло Харківська область
3 Ткаченко Савелій Дніпропетровська область

16-17 до 60 кг
1 Хоменко Владислав Одеська область
2 Дані Даніель Закарпатська область
3 Правдюк Рустам Донецька область

16-17 до 55 кг
1 Постоєнко Ілля Запорізька область
2 Брітан Дмитро Дніпропетровська область
3 Скидан Дмитро Дніпропетровська область

16-17 до 77 кг Юніорки
1 Маліновська Анна Київська область
2 Тихолоз Марія Київ
3 Халматова Каріна Харківська область


16-17 до 71 кг
1 Черненко Валерія Київ
2 Скляр Валерія Київ
3 Тертишина Руслана Донецька область


16-17 до 59 кг
1 Лисенко Юліана Чернігівська область
2 Васиковська Христина Київська область
3 Козлова Вероніка Донецька область


16-17 до 50 кг

1 Колодюк Анастасія Київ
2 Скуба Іоанна Закарпатська область
3 Корнєєва Катерина Київ

Розділ Фулл-контакт, вік 14-15 р:
Розділ Клоз-контакт, вік 14-15 р:

14-15 понад 75 кг Юнаки
1 Гирський Ренат Харківська область
2 Беркута Захар Хмельницька область
3 Цюман Артем Полтавська область

14-15 до 75 кг
1 Чупайденко Євген Кіровоградська область
2 Єрмолаєв Юрій Дніпропетровська область
3 Журавкін Антон Київ

14-15 до 70 кг
1 Морозовський Данило Дніпропетровська область
2 Шкуренко Александр Київська область
3 Шульга Ярослав Київська область

14-15 до 65 кг
1 Кабанець Євгеній Київська область
2 Шевчук Володимир Одеська область
3 Гасанов Ельвін Київ

14-15 до 60 кг
1 Пороховой Дмитро Донецька область
2 Сломінський Ілля Волинська область
3 Єгельський Михайло Харківська область

14-15 до 55 кг
1 Романов Денис Кіровоградська область
2 Галепа Максим Донецька область
3 Аверкін Роман Дніпропетровська область

14-15 до 50 кг
1 Єргієв Дмитро Одеська область
2 Воробйов Микита Донецька область
3 Люлюк Матвій Донецька область

14-15 до 53 кг Юначки
1 Суханова Аліна Донецька область
2 Головко Анастасія Київ
3 -


14-15 до 64 кг
1 Стасюк Заріна Київ
2 Артюх Анастасія Донецька область
3 Желтоухова Юліанна Закарпатська область

 

14-15 понад 75 кг Юнаки
1 Карецький Олександр Хмельницька область
2 Беркута Захар Хмельницька область
3 Бессонный Иван Донецька область

14-15 до 75 кг
1 Єрмолаєв Юрій Дніпропетровська
2 -
3 -

14-15 до 70 кг
1 Шугайло Микита Дніпропетровська
2 Морозовський Данило Дніпропетровська
3 Качорівськи Богдан Запорізька область

14-15 до 65 кг
1 Бурма Данило Дніпропетровська область
2 Акімов Володимир Київ
3 Шевчук Володимир Одеська область

14-15 до 60 кг
1 Тарасенко Степан Київ
2 Пархоменко Ілля Київ
3 Зюков Філіпп Київ

14-15 до 55 кг
1 Нєгру Кирило Одеська область
2 Галепа Максим Донецька область
3 Литвинчук Дмитро Київ

14-15 до 50 кг

1 Воробйов Микита Донецька область
2 Люлюк Матвій Донецька область
3 Єргієв Дмитро Одеська область

14-15 до 53 кг Юначки
1 Кутенко Валерія Дніпропетровська
2 Суханова Аліна Донецька область
3 Кущенко Дар'я Запорізька область


14-15 до 64 кг
1 Стасюк Заріна Київ
2 Головчинська Катерина Одеська область
3 Артюх Анастасія Донецька область

Розділ Фулл-контакт, вік 12-13 р:
Розділ Клоз-контакт, вік 12-13 р:
12-13 понад 65 кг Юнаки
1 Казаннік Павло Черкаська область
2 Кочін Андрій Харківська область
3 Говоруха Даниїл Хмельницька область

12-13 до 65 кг
1 Рось Михайло Київ
2 Писанець Ярослав Донецька область
3 Сороков Єгор Дніпропетровська область

12-13 до 60 кг
1 Назаров Данило Дніпропетровська область
2 Юрченко Назар Київська область
3 Знаменський Микита Донецька область

12-13 до 55 кг
1 Лебідь Дмитро Дніпропетровська область
2 Ковалевський Денис Харківська область
3 Задеряка Максим Кіровоградська область

12-13 до 50 кг

1 Удесіані Георгій Харківська область
2 Пахомов Богдан Донецька область
3 Маковецький Сергій Донецька область

12-13 до 45 кг
1 Пічко Ярослав Кіровоградська область
2 Дирка Артем Кіровоградська область
3 Донець Наум Кіровоградська область

12-13 до 40 кг
1 Новофастовский Данило Дніпропетровська область
2 Жабко Тимофій Киевская область
3 Шуляченко Максим Київська область

12-13 до 35 кг

1 Барановский Максим Київська область
2 Биць Вадим Тернопільська область
3 Шеменєв Іван Донецька область

12-13 до 40 кг Юначки
1 Ковирнова Поліна
2 Ханенко Валентина Київська область
3 -

12-13 понад 65 кг Юнаки
1 Кочін Андрій Харківська область
2 Ставицький Ілля Запорізька область
3 Говоруха Даниїл Хмельницька область

12-13 до 65 кг
1 Фесан Богдан Київ
2 Сороков Єгор Дніпропетровська область
3 -

12-13 до 60 кг
1 Назаров Данило Дніпропетровська область
2 Яцюк Евген Хмельницька область
3 Знаменський Микита Донецька область

12-13 до 55 кг
1 Коломієць Антон Київ
2 Мельников Нікіта Київ
3 Шамрай Олександр Хмельницька область

12-13 до 50 кг
1 Удесіані Георгій Харківська область
2 Пахомов Богдан Донецька область
3 Безпаленко Давид Київ

12-13 до 45 кг
1 Пороховой Анрій Донецька область
2 Шморгун Назар Харківська область
3 Стасюк Олександр Київ


12-13 до 40 кг Юначки
1 Вісангірієва Аріна Київ
2 Борисенко Ніна Київ
3 -

 

 

 

 

 

 

 

РозділСамозахист, жінки, вік 18+ р:
1 Смоленський Валерій м. Київ
2 Тукмачьов Денис м. Київ
3 Чугуй Олег м. Київ
1 Садніченко Наталія м. Київ
2 Сіренко Олександра Одеська область
3 Мельковська Анна Київ
1 Корнієнко Денис м. Київ
2 Хаурмаджи Усеїн Дніпропетровська
3 Ткаченко Савелій Дніпропетровська
1 Атаманюк Василь м. Київ
2 Єрємєєв Микита м. Київ
3 Цюман Артем Полтавська область
1 Шипінська Злата м. Київ
2 Кущенко Дар'я Запорізька область
3 Головчинська Катерина Одеська область

 



 

 


___________________________________________________________
 

 

 

 

...............................................................................................................

 


This page, and all contents Copyright @ 2002 -2021 by Vladyslav Shypinskyi. Our logos are registered Trade Marks of Vladyslav Shypinsky. No Duplication or Reproduction of any kind without written permission.| Developed & support by PulaDesign

********************************************************************************************************************

Комбат Дзю-Дзюцу використовують для тренувань спецпризначенців силових структур України

 

Контакти:

сombat-jujutsu@ukr.net

 

Skype: Combatju

 

066-140-20-77

067-858-38-45

 

 

 

Міжнародна Федерація

 

Комбат Дзю-Дзюцу

 

 

АНОНСИ

2021 рік

 

лютий Чемпіонати областей

*************

 

26-28 березня / Київ, пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу (18+, 16-17, 14-15, 12-13р)

Результати

*************

 

8-9 Травня / м. Харків, пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу

(молодші юнаки 8-11 років)

Регламент ЧУ

*************

 

19-22 Серпня/ м. Київ, пройде Чемпіонат Світу Світу (дорослі, юніори, юнаки) з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент ЧС

*************

 

/ м. Київ, пройде Кубок України та Всеукраїнські загання з Комбат Дзю-Дзюцу

(дорослі, юніори, юнаки 14-15 р.)

Регламент КУ та ВЗ

*************

 

19-21 Листопада/ за призначенням, пройдуть Всеукраїнські загання з Комбат Дзю-Дзюцу

(юнаки 8-13 р.)

Регламент ВЗ

*************

НАШІ ДРУЗІ

 

Шовкотрафаретний друк

AS-Print

Комп'ютерна вишивка

шеврони

AS-Print