COMBAT

JU-JUTSU

Бойове Джиу-Джитсу

 

*****

Київська Школа Реального Бою "Combat Ju-Jutsu"

 

 

.....................................

Карта сайта

*****************

 

ПОГЛЯД...

Якщо ви дійсно бажаєте чому-небудь навчитися, неважливо по якій школі, вам необхідно звільнитися, перестати себе вважати ким-небудь , якоюсь величиною , забути про свої минулі досягнення й успіхи, вам потрібно спустошитися, стати ніким і ніде, утратити почуття власної важливості! Довіряйте своїм почуттям. І тільки тоді знання потечуть до вас як вода тече, знаходячи нове русло, щоб утворити ріки, і нові западини, что-бы утворити озера і моря... Тому що важливість - це гора і на неї не підняти воді знань! Воду знань залучають западини і низини, так будемо простіше і скромніше, добродії!!!

(Гор)

*****************

Той , хто думає, що володіє сиятельной мудрістю, їде перед осла і за конем.

*****************

Для мене існує тільки Шлях - будь-який Шлях, що має серце або може мати серце - тоді я слудую йому бездиханний . І єдино гідний виклик - пройти його до останньої п'яді......

Дон Хуан

(К.Кастанеда)

*****************

Учень запитав свого наставника:
- Щоб ти сказав, якби довідався про миємо падінні ?
- Уставай!
- А наступного разу ?
- Знову вставай!
- І скільки ж це може продовжуватися - усі падати і підніматися?
- Падай і піднімайся, покуда живий! Адже ті , хто упав і не піднявся, мертві.

(Притча)

 

*****************

-Послухай, твій сусід тільки що повернувся з далекої подорожі. Він зустрічався зі знаменитим Майстром!
- І що ж, чи вдалої була ця зустріч?
- Так ні, куди там. Він адже хотів поговорити, а замість цього одержав усього-на-всього просвітління!

(Притча)

*****************

У Піднебесної немає нічого м'якше і слабкіше води.
Але при зіткненні з твердістю і силою ніхто не здатний її перемогти.
За допомогою відсутності в собі, за допомогою мінливості1.
Через слабість перемагають силу Через м'якість перемагають твердість.


(ЛАО ЦЗИ)

****************

Той , хто м'який і поддатлив, йде дорогю життя, хто негнучкий і твердий, йде дорогої смерті.


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Можна бути поступливим і узяти гору, а можна бути поступливим і програти.


(ЛАО ЦЗЫ)

*****************

Той , хто добрий до мене - робить гарну справу .
Той , хто не добрий до мене теж робить добре, адже він допомагає мені стати краще!

(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Усі люди мають очі та вуха , щоб бачити і чути, але тільки мудрий слухає усьому, як дитина!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Непохитний духом не буде переможений самою смертю!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Велика пристрасть висушує, непохитна рішучість наповняє силою. Велика пристрасть робить тебе слабким , непохитна рішучість - могутнім . ВП калічить, НР піднімає дух. ВР заволодіває тобою, НР робить тебе вільним .

(ЛАО ЦЗИ)

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

Міністерство Молоді та спорту України

Комбат Дзю-дзюцу - визнаний вид спорту

.

 

Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України

 

Національна Федерація

 

 
Захисти себе та свою країну !
 

 

МОНАДА ІНЬ-ЯН

Зашифрована концепція побудови Світу

 

 

Нарис про основи східної філософії....

 

Східна Філософія

 


В основі філософії нашої школи лежать всі основні принципи

східної космогонії (Дао, Дзен-буддизм), а також приймається і використовується все позитивне і практично життєздатне з західної і слов'янської культур.

 

 

Основною теорією і практичною системою філософії бойових мистецтв є Шлях Воїна - це і кодекс поведінки, і прнципи сприйняття і цілі!
Шлях Воїна припускає особливий спосіб життя людини, де людина повинна прагнути стати довершеним Воїном для перемоги в битві за власне життя як фізичне в цьому світі, так і духовне в інших світах. Розвиваючи особливі навики і уміння до Майстрового рівня (від майстерності в бойових мистецтвах до майстерності в інших сферах), людина удосконалює свою суть і готує її для Подорожі в кращі світи (по нашому в рай). У матеріальному аспекті майстерність Воїна допомагає йому жити і досягати успіхів і висот в світі фізичному і в цьому житті.... або просто оставатья живим у війнах і продовжувати свою традицію!


Суть Шляху в східній філісофії полягає в тому, що людська суть (душа) подорожує між паралельнимі світами різної якості від нижчих (аналогія з пеклом в християнстві) до вищих і більш здійснених (рай), які характеризуються різною якістю енергії (ЦИ) складової цей світ і душ тих, що населяють його. Мета майстра бойових мистецтв як і майстри "тихих" медитативних практик типу цигун або йоги виховати свою суть і вивести її на вищі рівні. Цей Шлях реально існує, і мета кожного знайти його в собі.


Але для початку потрібного було банально залишитися в живих....

 

Наша школа відноситься до розряду тих,
філософія яких не викладається як окремий предмет, а відкривається в процесі занять по методиках, переданим від вчителя учням "З вуст у вуста, від серця до серця". Збагнення теорії невіддільно від практики. У стародавності китайські і японські майстри бойових мистецтв, або інших изотерических практик, узагалі воліли не говорити про філософію, а просто направляли учня на шлях, де він сам міг знайти і розкрити для себе всі закони світобудови. І тільки після цього вчитель затеивал розмова або коректував адепта на його Шляху . Даний метод виправданий у тім плані, що в адепта не виникає штучно створених ілюзій не підтверджених практичним досвідом, і в нього з'являється можливість сприймати реальність безпосередньо без перекручувань. І тільки після цього давалися роз'яснення і формулювання понять. (Не чи правда це трохи відрізняється від прийнятого на Заході методу навчання?). Також тому не рекомендується багато читати книг про бойові мистецтва або інших практиків без попереднього практичного досвіду в цих дисциплінах.


И... (висловлення майстра) Ніколи не треба думати...


Що означає мастервсто і знання приходять не через розум - розуміння интелектом, а через серце - почуттєвий практичний досвід під час занять !


У літературі для пояснення цього поняття використовуються терміни "ланцюга мікро осяянь", що потім уже можна

класиифицировать і пояснити логічно.

 


Тому на Сході рекомендують поменше думати і побільше практикуватися. І в результаті утворення критичної маси практичного досвіду відбувається "виштовхування" свідомості на новий виток розвитку і розуміння.

 

Академічні знання приносять мало користі, користь є тільки від нагромадження практичного досвіду!


Зовнішнім аспектом філософії нашої школи є забезпечення безпеки людини від зовнішніх погроз через вивчення бойового мистецтва й уміння виживати в екстремальних ситуаціях. Це припускає розвиток навичок виживання в агресивному середовищі , у т.ч. у період воєн і конфліктів, розвиток фізичної сили, витривалості, швидкості дій, вивчення технік ведення бою із супротивником до перемоги і запобігання бою із супротивником переважаючої тебе. Це тактика і стратегія, технічний арсенал і навички, робота зі зброєю і проти нього, розвиток якостей, що дозволяють досягати мети . Зовнішній аспект - це якості виявляються людиною в зовнішнім середовищі , у взаєминах з окружаещим світом , де людин повинний вижити і забезпечити нормальні умови життя.


Віддавна помічено, що экстримальные ситуації, зовнішня загроза життю, фізичний і психологічний тиск, жорсткі умови, небезпека , ризик і т.д. стимулюють людини на мобілізацію внутрішній ресурсів, викид сили, енергії, прискорення реакції, пошук і удосконалювання механізмів пристосовності, розвиток усіх здібностей і якостей, що дозволяють виживати і розвиватися - це і є основа еволюції.


Це і є Шлях Дзю-дзюцу!


Внутрішній аспект припускає проходження Шляху Воїна, эзотерической практиці внутрішнього збагнення законів світобудови, боротьби добра і зла усередині кожної людини. Дана практика властива багатьом культурам на Землі від Єгипетських таємних навчань і навчань тольтеков до індійських і далекосхідних шкіл внутрішньої трансформації. Школи бойових мистецтв тут не виключення , а самі яскраві і послідовні представники.


Відоме виречення , що головне перемогти не суперника, а перемогти самого себе!


Ціль - трансформація особистості , особистісний ріст і розвиток.


Це вхід у нові вищі стани свідомості і буття, коли міняється сприйняття і реакції, розуміння і внутрішні можливості, духовність і знання.


Внутрішні зміни досягаються в процесі тренувань і потижения нових і нових сторін життя. Наша школа - це школа життя і смерті, як двох сторін бития і трансформацій, двох потоків енергії, Інь і Ян. Усі техніки і прийоми побудовані на природних принципах, що лежать в основі всіх природних процесів у Всесвіті і цим ми осягаємо суть і основи. Розвивається фізичне, енергетичне і духовне тіло людини.

Ми вивчаємо закони світобудови, будівля тіла людини і Вселеної , мікро і макро космос. Йдемо від сходинки до сходинки, від ключика до ключика і досягаємо майстерності, рости і прозріння.


Наш Шлях - Шлях Воїна.
Наша медитація - медитація руху .
Наш цигун - цигун бою.
Наша техніка - саме життя.

 

Жити для нього як віддатися течиї. Умерти для нього - як піти відпочить...


Цзя И

Обрані виречення ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


___________________________________________________________
 

 

 

 

...............................................................................................................


This page, and all contents Copyright @ 2002 -2019 by Vladyslav Shypinskyi. Our logos are registered Trade Marks of Vladyslav Shypinsky. No Duplication or Reproduction of any kind without written permission.| Developed & support by PulaDesign

********************************************************************************************************************

Комбат Дзю-Дзюцу використовують для тренувань спецпризначенців силових структур України

 

Контакти:

сombat-jujutsu@ukr.net

 

Skype: Combatju

 

063 233-05-31

066-140-20-77

067-858-38-45

 

 

 

 

Міжнародна Федерація

 

Комбат Дзю-Дзюцу

 

 

АНОНСИ

2019 рік

 

22-24 березня / Харків, пройде Кубок України та Всеукраїнський турнір з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент КУ

Регламент Турніру

*************

22-27 Травня / Анталія, Туреччина пройде Чемпінат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент ЧЄ

*************

27-29 Вересня/ м. Київ, пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу (дорослі, юніори)

Регламент ЧУ

*************

17-21 Жовтня / м. Київ, Україна пройде Чемпінат Світу з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент ЧС

*************

27-29 Вересня/ м. Запоріжжя, пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу (юнаки 8-15 років)

Регламент ЧУ

НАШІ ДРУЗІ

 

Шовкотрафаретний друк

Комп'ютерна вишивка

шеврони