COMBAT

JU-JUTSU

Бойовое Джиу-Джитсу

Школа Реального Бою М.Васил'єва

 

www.combat-jujutsu.kiev.ua

 

Укр

Анг

 

Анг

 

наши партнери

 

 

корпоративная одежда

нанесение символики

 

*****************

 

ПОГЛЯД...

Якщо ви дійсно бажаєте чому-небудь навчитися, неважливо по якій школі, вам необхідно звільнитися, перестати себе вважати ким-небудь , якоюсь величиною , забути про свої минулі досягнення й успіхи, вам потрібно спустошитися, стати ніким і ніде, утратити почуття власної важливості! Довіряйте своїм почуттям. І тільки тоді знання потечуть до вас як вода тече, знаходячи нове русло, щоб утворити ріки, і нові западини, что-бы утворити озера і моря... Тому що важливість - це гора і на неї не підняти воді знань! Воду знань залучають западини і низини, так будемо простіше і скромніше, добродії!!!

(Гор)

 

 

*****************

Той , хто думає, що володіє сиятельной мудрістю, їде перед осла і за конем.

 

*****************

 

Для мене існує тільки Шлях - будь-який Шлях, що має серце або може мати серце - тоді я слудую йому бездиханний . І єдино гідний виклик - пройти його до останньої п'яді......

Дон Хуан

(К.Кастанеда)

 

 

*****************

 

Учень запитав свого наставника:
- Щоб ти сказав, якби довідався про миємо падінні ?
- Уставай!
- А наступного разу ?
- Знову вставай!
- І скільки ж це може продовжуватися - усі падати і підніматися?
- Падай і піднімайся, покуда живий! Адже ті , хто упав і не піднявся, мертві.

 

(Притча)

 

*****************

 

-Послухай, твій сусід тільки що повернувся з далекої подорожі. Він зустрічався зі знаменитим Майстром!
- І що ж, чи вдалої була ця зустріч?
- Так ні, куди там. Він адже хотів поговорити, а замість цього одержав усього-на-всього просвітління!

(Притча)

 

*****************

 

У Піднебесної немає нічого м'якше і слабкіше води.
Але при зіткненні з твердістю і силою ніхто не здатний її перемогти.
За допомогою відсутності в собі, за допомогою мінливості1.
Через слабість перемагають силу Через м'якість перемагають твердість.


(ЛАО ЦЗИ)

 

 

****************

 

Той , хто м'який і поддатлив, йде дорогю життя, хто негнучкий і твердий, йде дорогої смерті.


(ЛАО ЦЗИ)

 

 

*****************

 

Можна бути поступливим і узяти гору, а можна бути поступливим і програти.


(ЛАО ЦЗЫ)

 

 

*****************

 

Той , хто добрий до мене - робить гарну справу .
Той , хто не добрий до мене теж робить добре, адже він допомагає мені стати краще!

(ЛАО ЦЗИ)

 

 

*****************

 

Усі люди мають очі та вуха , щоб бачити і чути, але тільки мудрий слухає усьому, як дитина!


(ЛАО ЦЗИ)

 

 

*****************

 

 

Непохитний духом не буде переможений самою смертю!


(ЛАО ЦЗИ)

 

*****************

 

 

Велика пристрасть висушує, непохитна рішучість наповняє силою. Велика пристрасть робить тебе слабким , непохитна рішучість - могутнім . ВП калічить, НР піднімає дух. ВР заволодіває тобою, НР робить тебе вільним .

(ЛАО ЦЗИ)

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України

 

Час жити вірно...

*** - V ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КОМБАТ ДЗЮ-ДЗЮЦУ !!! Дніпропетровськ, Україна- 01-02 березня 2014 р. ***

*** - V ЧЕМПIОНАТ СВIТУ З КОМБАТ ДЗЮ-ДЗЮЦУ !!! Вагуш, Португалія - 11-14 КВІТНЯ 2014 р. ***

Комбат Дзю-дзюцу - визнаний вид Спорту в Україні! Наказ Держслужби молоді та Спорту України про візнання нових видів спорту № 12/35 від 23/03/2012.

Про Школу

 

 

  головна

Держслужба молоді та спорту України

 

 

Комбат Дзю-Дзюцу - це те, що вкладаєцця проміж двох ударів!

Васильєв М.А.

Бойове Джиу-Джитсу - Комбат Дзю-Дзюцу


- Що таке Комбат Дзю-Дзюцу?


Бойове Джиу-джитcу - це не вид спорту чі набір якіхось технік! Це бойове мистецтво, набір навиків та вмінь, які дають можливість виживати та перемагати одного чи кількох супротивників! Насамперед - це мистецтво самозахисту. На першому місці стоять переміщення та удари, і тільки потім жорсткі болючі прийоми , прийоми що удушают, кидки з добиванням. У Комбат Дзю-Дзюцу буває ї спортивна частина - змагання з визначених правил, максимально наближених до димики реального бою, хоча це споконвічно мистецтво призначене для виживання в умовах бойових дій і смертельно небезпечних ситуацій.

 

Джиу-джитсу часто класифікуют як набір вивчаємих технік, але ми вважаємо, що сам термін та різні види школ Джиу-джитсу (Дзю-дзюцу) визначається насамперед принципами закладеними в виконанні ціх техник та в методиці підготовки бійца.

 

Бойове Джиу-джитсу - це не для всіх!

Якщо ви не готові к труднощам в подоланні своіх слабкостей, впертим тренуванням та постійному пошуку істини, падінням та взльотам, іноді лишениям та болю - не починайте займатися

Бойовим Джиу-джитсу...

 

Бойове Джиу-джитсу сьогодні -

Це спосіб і метод ставати сильніше тілом і духом, зміцнювати і вирощувати енергетику, волю, характер. Жити сильним і успішним життям в колі однодумців і братів по поту і крові. Це школа бути ефективним і невразливим, цілеспрямованим і гнучким, розвиненим зовні і внутрішньо! Таємні коди, закладені в техніці і методиках старого бойового Джиу, несуть в собі і сьогодні зворотний зв'язок, що перетворює нас на фізичному, енергетичному і духовному рівнях. Це система, що дозволяє чоловікам і жінкам бути "в строю" і "на рівні" довгі роки, аж до глибокої старості....


ІСТОРІЯ

 

Історія Джиу-Джитсу нараховує вже багато сторіч. Дане бойове мистецтво формувалося в Японії в 14м - 15м століттях у виді закритих кланових шкіл самураїв і японської знаті. Хоча прабатьківщиною Джиу-джитсу варто вважати Китай, відкіля китайські военоначальники і ченці завезли бойові мистецтва (шаолиньское ушу, цинна й інші техніки) у Японію, де воно прижилося і знайшло самобутні форми. Різні школи Джиу-джитсу (у перекладі означає "М'яке мистецтво", що означає перевага гнучкості і піддатливості над грубою прямолінійністю) розвивалися по-різному: одні дійшли прктически незмінними до наших днів, інші випробували значну трансформацію протягом часу. Одні залишилися закритими дотепер, інші частково (розкривати секрети цілком не в звичці японців) відкрилися останнім часом суспільному поглядові. Одні більш відомі, інші менш. Одні використовують більше ударної техніки, інші бросковой і борцовской. Одні школи загубили свої бойові основи та перетворились в чистий спрот чи демо-версії, інші продовжують зберегати традиції бойового прикладного характеру! Ці школи ї формують сегмент бойвого Джиу-Джитсу - Комбат Дзю-дзюцу! І в кожної школи своя філософія, свої герої і майстри! Джиу-джитсу породило і Карате , і Дзю-до, і Ай-ки-до, і САМБО. Розрізняються школи і по територіальній ознаці: Північні, Південні. Багато шкіл в Японії - є більш ортодоксальні, інші продовжують формуватися під впливом інших видів бойових мистецтв. В даний час Джиу-джитсу лежить в основі практично всіх підготовчих методик спецслужб усього світу. Це самий практичний і універсальний бойовий напрямок !

Докладніше про історію...

 

Старі школи Дзю-дзюцу можна було умовно ранжирувати по вигляду і типу базової зброї школи і сфери його застосування, яке визначало всю техніку цієї школи як із зброєю так і без неї. Це відноситься, в принципі, до всіх видів бойових мистецтв! Школи використали як базову зброю довгий меч (катана) широко потім застосовували техніку великого круга і кидків, атемі зверху і т.д. Самураї даних шкіл служили в основному в регулярних військах і брали участь в масових битвах із застосуванням їх базової зброї. У основі техніки інших шкіл лежав короткий меч і ніж. Такі воїни служили в основному в особистій охороні феодалів або виконували розвідувальну деверсионную роботу. Техніка даних шкіл характеризується малим кругом і щільнішим контактом і імпульсний-вибуховим характером виконання рухів, що властиво ножовому бою.

 

В даний час ми чітко виділяємо 3 основних версії Дзю-дзюцу:

 

 • Традиційно-демонстраційне - школи вивчають традиції і техніка старого і сучасного Дзю-дзюцу. Методика тренувань і атестацій заснована на вивченні великої кількості техніки. Бойова ефективність поступається місцем технічної отточенності виконуваних прийомів. Атестація проводиться за принципом демонстрації нової ускладнюваної техніки від рівня до рівня. Простота і надійність поступається місцем ускладненню рухових стереотипів, що веде до збільшення видовища і зниження ефективності! Найбільш поширені версії в західному світі.
 • Спортивне - спортивна техніка на основі Дзю-дзюцу. Мета підготовки і атестацій - поєдинок змагання за спортивними правилами. Очкова система, оцінюється технічна дія удар-кидок. Динаміка - Караті + Дзюдо. Відхід від реального поєдинку до поєдинку по очках.Сфера застосування - спортивні федерації, секції і клуби по Спортивному Дзю-дзюцу.
 • Техника разрахована на бій в 2-3 хвилини по спортивним правилам де висновки робляться по очковій системі.
 • Бойове (Комбат) Дзю-дзюцу - основний принцип бойова ефективність і універсальність техніки. Техніка заснована на мінімальній кількості базових рухів. Сфера застосування - реальний бій! Техніка менш видовище і проста у виконання, але надійніша і ефективніша в бою на знищення проти підготовленого суперника. Часто використовується при підготовці спецпідрозділів. Техника разрахована на 3-4 секунди бою, якіх потрібно задля знищення супротивника.

У початок...

 

Саме до останнього можна віднести Школу з якої ми вас знайомимо:

 

Наше Джиу-джитсу - це школа сформована на основі традиційної Північно-Японської сімейної школи Бойового Джиу-джитсу - Комбат Джиу-джитсу, зародилася в Китаї як кланова школа професійних військових і разом з окремими її представниками

облаштувалася на Півночі Японії, де і презнайшла самобутній вид . Базовою зброєю цього клану був короткий меч та ніж

В наш час функціонує під умовною офіційною назвою Школа Реального Бою Миколи Васильєва "Combat Ju-jutsu" - система Комбат Дзю-дзюцу!

У СРСР школу завезли в середині 20-го століття, центром культивування стало сибірське місто Томськ. Зараз географія зростає , охоплюючи все нові і нові міста і країни.

Емблема школи і НАС

Зараз це Томськ, Омськ, Гомель, Мінськ, Воронеж, Москва, Кемерово, Северск, Караганда, Київ, Вітебськ, Полтава й ін.

 


Див. фотоархів

Наш вчитель - майстер найвищого рівня з більш ніж 40-літнім

стажем занять Бойовим Джиу-джитсу, На основе полученных знаний от мастеров старого Дзю-дзюцу и использовав лучшие наработки в методиках подготовки спортсменов олимпийских видов борьбы советской школы, а также собственные разработки, создал эффективную систему подготовки как просто любителей реального Джиу-джитсу так и профессиональных спортсменов или сотрудников спец. подразделений. На основі отриманих знань від майстрів старого дзю-дзюцу та використав кращі розробки в методиках підготовки радянських школ олимпійських видів боротьби та власні винаходи, створив дуже ефєктивну систему підготовки як пересічних майстрів любителів реального дзю-дзюцу так ї професійних спортсменів та бійців спецзагонів.

Головний тренер і Президент Школи Реального Бою "Комбат Дзю-дзюцу", що одержав міжнародне визнання і кваліфікаційний рівень

9-го дана Combat Ju-Jutsu,
Васильєв Микола Анатолійович.

Президент Міжнародної Федерації Комбат Дзю-Дзюцу www.cjjif.org

 

Фільм О. Пасько Про Школу М. Васил'єва "Життя є боротьба..." - кращий спортивний

фільм 2007 р. (фестиваль "ТелеПрофі-2007") (46 Мб)

Їм уже виховані кілька поколінь майстрів від 1-го до 5-го данов і інструкторів різного рівня підготовки, що, у свою чергу, викладають у різних містах СНД і виховали чимало фахівців в області реального бойового мистецтва.


Метод інстинктивного самозахисту...

Наша школа представлена різними організаціями, у різних містах на просторах колишнього Радянського Союзу. Багато організацій виросли і стали більш автономними. Але усі зберігають відданість школі і своїм учителям. Материнська організація -
"Незалежна асоціація самозахисту" (м. Томськ, РФ).

 

Зараз з цих і інших центрів вийшло близько 3000 вихованців різного рівня підготовки, від аматорів, до професіоналів, майстрів і інструкторів. Школу культивують різні організації в багатьох куточках СНД (Росії, Білорусії, Казахстану , України). Вихованці школи реалізують свої знання в різних спецслужбах, спецподразделениях, у процесі підготовки нових учнів.

 

У серці нашої Школи лежить також принцип тотального духовно-морального становлення і росту особистості , виховання характеристик, що дозволяють ефективно виявляти себе в конкурентному середовищі сучасного життя. Технічний арсенал школи неймовірно різноманітний, і хоча існують необхідні технічні мінімуми підготовки і принципи ведення бою, у підсумку кожен адепт сягаючого визначеного рівня направляє вектор свого розвитку в найбільше блогоприятном для себе напрямку , якщо це не суперечить принципові ефективності. Цей принцип дозволяє не ламати особистість , а гармонійно використовувати найсильніші сторони кожної людини! Узагалі принцип досягнення гармонії зовнішньої і внутрішньої , балланса лежить усередині філософії школи. Тільки гармонічна людина може бути досить ефективним у бої й у житті, зберегти своє життя і вирішити поставлені задачі .


Технічний арсенал універсальний і містить у собі усі відомі методи ведення бою: ударна техніка далекого і ближнього бою (всіма ударними частинами тіла), техніка болючих прийомів у стійці (умовно Ай-ки-джитсу) і в партері (умовно Дзю-до), бросковая техніка, удушення, психологічний вплив, унікальна техніка переміщень, робота зі зброєю і проти нього. Це бойова система виживання, школа професійних військових .

 

Комбат Дзю-Дзюцу - це не екзотика, це реальний бій з реальним супротивником!Ні в якому разі не рекомендуємо думати про заняття Джиу-джитсу, як про який-небудь містичний процес передачі знань і умінь від учителя до учнів. Так, знання передаються, але це, у першу чергу, кропітка і важка робота над собою і своїми слабостями, поступовий процес перероблення особистості за природними стандартами самого життя, оранка, шлях якому необхідно пройти самому без "протеже" зі світу "прояснених" і "святих". Учитель - тільки провідник на цьому шляху, але остаточний вибір за Вами!


У початок...

 

В Україні школа презентована

Федерацією Комбат Дзю-Дзюцу України

Президент ФКДДУ

Владислав Шипінський

5 Дан Комбат Дзю-Дзюцу

Суддя міжнародної категорії Referee

 

 • Представник в Україні та секретар Школи Реального Бою Миколи Васильєва "Combat JuJutsu"
 • Почесний член член Федерального Альянсу Буджитсу (Росія)
 • Лауреат Міжнародной Премії від Daito Ryu Renmei Europe в номинації International Pioneer of the Utmost Fame (Див. сертифікати...)

   

  Все, що не вбиває мене - робить мене сильніше!

  Самурайський принцип

     

   

   

 

 

____________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________

 


__________________________________________________________________________
 

 

 


This page, and all contents Copyright @ 2003 -2008 by Vladislav Shipinsky. Our logos are registered Trade Marks of Vladislav Shipinsky. No Duplication or Reproduction of any kind without written permission.| Developed & support by PulaDesign

 

Контакти:

 

E-mail: сombat-jujutsu@ukr.net

Skype: Combatju

Facebook: www.facebook.com/cjjif

 

тел. +38 044 233-05-31

+ 38-063-233-05-31

+38-067-858-38-45

ICQ 258-276-110

 

ФКДДУ - член

 

Международной

 

Федерації Комбат

 

Дзю-Дзюцу:

 

 

 

Карта сайта

 

 

 

ПОДІїЇ / ОБЪЯВИ

2014 рік

 

06-09 Листопада / Калінінград, Росія пройде ІІІ Чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу .. Положення

 

*************

02-05 Жовтня / Ялта, Україна пройде Кубок України з Комбат Дзю-Дзюцу Положення

 

*************

26 Липня -02 Серпня / Алушта, Україна пройде Літній тренувальний лагерь з Комбат Дзю-Дзюцу Положення

 

*************

04 - 06 Липня / Спліт, Хорватія пройде Кубок Європи з Комбат Дзю-Дзюцу Положення

 

*************

11-14 Квітня / Вагош, Португалія пройде V Чемпіонат Світу з Комбат Дзю-Дзюцу .. Положення

 

*************

01-02 Березня / Дніпрпетровськ, Україна пройде V - й Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу .. Положення Зразок Заявки

 

 

**********************************

 

2013 рік

 

 

23-24 Листопада/ Івано-Франківськ, Україна пройшов Кубок України з Комбат Дзю-Дзюцу Положення

 

*************

14-15 грудня / Алмати, Казахстан пройшов Чемпіонат Азії з Комбат Дзю-Дзюцу Положення

 

*************

10-14 Жовтня / Ялта, Україна пройшов Кубок Світу з Комбат Дзю-Дзюцу

 

*************

26-28 Квітня / Суздаль, РФ пройшов IV Чемпіонат Світу з Комбат Дзю-Дзюцу ..

 

*************

23-24 Березня / Київ, Україна пройшов IV - й Чемпіонат Украінї з Комбат Дзю-Дзюцу .

 

********************************************

 

 

НАШІ ДРУЗІ

 

Комбат Дзю-дзюцу

 

Томськ

 

http://ju-jutsu.tomsk.net

 

......................................

 

 

Комбат Дзю-дзюцу

 

Москва

 

http://www.mcjj.ru

 

 

 

......................................

 

 

Комбат Дзю-дзюцу

 

Беларусь

 

www.ju-jitsu.gomel.by

 

 

..................................

 

 

Комбат Дзю-дзюцу

 

Вороніж

 

www.ju-jutsu.vrn.ru

 

..................................

 

 

Комбат Дзю-Дзюцу

 

Кузбас

 

www.kbdkuzbass.ru

 

......................................

 

 

Чжун Юань Цигун

 

www.qigong.ru

 

......................................

 

 

Джиу-джитсу

 

Малого Кола

 

Проф. Уолі Джей

 

www.smallcirclejujitsu.com

 

......................................

 

 

 

Весь бойовий інтернет

 

 

META-Ukraine

 

 

 

 

 

Поиск
uaportal.com

 

 

 

Современный портал Украины Index.org.ua

 

 

STORM - правильный каталог

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________________________