COMBAT

JU-JUTSU

Бойове Джиу-Джитсу

 

*****

Київська Школа Реального Бою "Combat Ju-Jutsu"

 

 

.....................................

Карта сайта

*****************

 

ПОГЛЯД...

Якщо ви дійсно бажаєте чому-небудь навчитися, неважливо по якій школі, вам необхідно звільнитися, перестати себе вважати ким-небудь , якоюсь величиною , забути про свої минулі досягнення й успіхи, вам потрібно спустошитися, стати ніким і ніде, утратити почуття власної важливості! Довіряйте своїм почуттям. І тільки тоді знання потечуть до вас як вода тече, знаходячи нове русло, щоб утворити ріки, і нові западини, что-бы утворити озера і моря... Тому що важливість - це гора і на неї не підняти воді знань! Воду знань залучають западини і низини, так будемо простіше і скромніше, добродії!!!

(Гор)

*****************

Той , хто думає, що володіє сиятельной мудрістю, їде перед осла і за конем.

*****************

Для мене існує тільки Шлях - будь-який Шлях, що має серце або може мати серце - тоді я слудую йому бездиханний . І єдино гідний виклик - пройти його до останньої п'яді......

Дон Хуан

(К.Кастанеда)

*****************

Учень запитав свого наставника:
- Щоб ти сказав, якби довідався про миємо падінні ?
- Уставай!
- А наступного разу ?
- Знову вставай!
- І скільки ж це може продовжуватися - усі падати і підніматися?
- Падай і піднімайся, покуда живий! Адже ті , хто упав і не піднявся, мертві.

(Притча)

 

*****************

-Послухай, твій сусід тільки що повернувся з далекої подорожі. Він зустрічався зі знаменитим Майстром!
- І що ж, чи вдалої була ця зустріч?
- Так ні, куди там. Він адже хотів поговорити, а замість цього одержав усього-на-всього просвітління!

(Притча)

*****************

У Піднебесної немає нічого м'якше і слабкіше води.
Але при зіткненні з твердістю і силою ніхто не здатний її перемогти.
За допомогою відсутності в собі, за допомогою мінливості1.
Через слабість перемагають силу Через м'якість перемагають твердість.


(ЛАО ЦЗИ)

****************

Той , хто м'який і поддатлив, йде дорогю життя, хто негнучкий і твердий, йде дорогої смерті.


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Можна бути поступливим і узяти гору, а можна бути поступливим і програти.


(ЛАО ЦЗЫ)

*****************

Той , хто добрий до мене - робить гарну справу .
Той , хто не добрий до мене теж робить добре, адже він допомагає мені стати краще!

(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Усі люди мають очі та вуха , щоб бачити і чути, але тільки мудрий слухає усьому, як дитина!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Непохитний духом не буде переможений самою смертю!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Велика пристрасть висушує, непохитна рішучість наповняє силою. Велика пристрасть робить тебе слабким , непохитна рішучість - могутнім . ВП калічить, НР піднімає дух. ВР заволодіває тобою, НР робить тебе вільним .

(ЛАО ЦЗИ)

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

Міністерство Молоді та спорту України

Комбат Дзю-дзюцу - визнаний вид спорту

.

 

Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України

 

Національна Федерація

 

 
Захисти себе та свою країну !
 
Оригінальне джерело http://jiujitsu.da.ru

 

Урок 1 - Метод інстинктивного самозахисту

Урок2 - Вихід від удару в сонячне сплетення

Урок3 - Особливості тренування з залізом

Урок4 - Вплив на пальці

 

Метод інстинктивного самозахисту


Уведення .
Вся історія людства - історія виживання в різні періоди розвитку суспільства . Це відноситься і до періоду нескінченних воєн , і до порівняно мирного цивілізованого періоду Сучасна людина не теплична істота , життя якого цілком залежить від стану технічного прогресу, упорядженого житла, продуктів у магазині і т.д. Це насамперед результат тривалої боротьби за існування, у результаті якої кожна людина, що живе в цьому світі , одержала всі необхідні якості, щоб бути переможцем у своєму житті. Необхідно тільки відчути це в собі.
Ціль даної книги - показати один з можливих методів підготовки до відображення фізичного нападу в повсякденному житті.
.
Загальні положення
Метод інстинктивного самозахисту виник на основі багаторічної практики занять рукопашним боєм і різними видами єдиноборств, насамперед джиу-джитсу і самбо. Наші учні, в основному професійні охоронці, працівники силових відомств і спортсмени, що домоглися визначених успіхів у боротьбі, боксі , каратэ, багаторазово застосовували цю техніку. Умови застосування були різними: при затримці небезпечних злочинців і психічно ненормальних людей, часто збройних ; для нейтралізації нападу і конвоювання п'яних хуліганів; для відображення несподіваних нападів на вулиці й у приміщеннях; у місцях висновку (від в'язниці і від торби); під час військових конфліктів на території колишнього СРСР і т.д. Потім техніка була адаптована і для звичайних людей, що не займаються професійно і не захищених приналежністю до силових або кримінальних структур.
Принципи, покладені в основу методу, не є якими те революційними, вони давно відомі і покладені в основу багатьох шкіл рукопашного бою. Те ж саме відноситься і до конкретних технічних прийомів . Навіть відомі майстри не придумали щось принципово нове в мистецтві самозахисту за останні тисячу років, а просто виділили окремі принципи і техніку для себе, що було ефективно в їхньому виконанні і було потім успішно реалізоване учнями їхніх шкіл.

В умовах стресової ситуації людина починає діяти інстинктивно. При цьому він не в змозі робити складні рухи . Його рухи можуть бути тільки простими, заснованими на 2-з технічних елементах і повинні відповідати діям людини в повсякденному житті будинку , на вулиці, на роботі.
Щоб перемогти, необхідно зробити акцент на три моменти:
1. Ти повинний не бути жертвою, що захищається. Ти - агресор, ти нападаєш, навіть якщо ти при цьому тікаєш або вириваєшся зі смертельного захоплення.
Це найважливіший момент. Перед боєм кожний вирішує для себе - переможець він або що програв.
2.У момент нападу необхідно відразу починати рух (дія ). Нехай навіть ці рухи не завжди будуть раціонального й оптимальними для даного нападу, але вони повинні бути.
3. Техніка природна і заснована на тих рухах , що використовує людина в повсякденному житті. Техніка повинна базуватися на мінімальному числі "коронних прийомів ", тоді вона буде інстинктивна. У той же час ця техніка повинна гарантувати захист від будь-якого нападу (звичайно, у межах реальності) і давати можливість використання будь-якої зброї.

Сильний стрес (страх, гнів, радість) може викликати народження сверхсилы в людини (за рахунок мобілізації внутрішніх резервів), а може і цілком обездвижить його, тобто людина ставати або мисливцем, або жертвою, що затаїлася. Третього не дано Спробуємо стати мисливцем. Спочатку наступна вправа . Різко струснути руки й одночасно зробити різкий видих, що може супроводжуватися лементом у плині 1 сек. Варто домогтися природного могутнього безперервного видиху (лементу). Після такої дії м'яза протягом 6-7 сек, можуть працювати у форсованому режимі. Це вхід у бойовий стан (БС). Потім м'язи повертаються у вихідний стан і необхідно повторювати цей прийом для підтримки БС. БС - це основа бою.
Надалі вхід у БС можна навчитися робити в різних варіантах. Або практично непомітно для навколишніх, або навпаки супроводжувати застрашливим лементом типу "Уб'ю!". Це індивідуально. Але завжди практично миттєво.
Вхід у БС повинний стати початком і частиною Вашої захисної технічної дії. Будь-яке відпрацьовування конкретної техніки (наприклад, захист від удару рукою або захоплення горла) щораз починаються з БС. Якщо Ви десять разів кинули партнера на стать на тренуванні, то і десять разів входимо в БС. І помнете , для того щоб перемогти, потрібно бути сильніше св ворога за всіма показниками, а для того, щоб відбитися, можна бути слабкіше фізично і технічно, але перевершувати його силою духу. Необхідно завжди вважати , що ти сильніше своїх супротивників і бути мисливцем або агресором.

 

Простий метод самозахисту
З практики відомо чимало випадків, коли в бійці виходив переможцем той , хто взагалі не мав поняття про удари і кидки, але в момент нападу починав бігати і безладно безупинно бити руками, ногами, головою, дряпатися, кусатися і репетувати, тобто цілком діяв природно, спонтанно, даючи вихід назовні своїм навичкам виживання, закладеним багатьма попередніми поколіннями. Якщо супротивник не готовий до таких дій "божевільного ", то він програє.

 

Розбудимо свої захисні рефлекси.
1. Вхід у БС, і разом з лементом, матом або просто шипінням, пригніть голову і починайте безупинно бити по повітрю долонями з рухом , що дряпає, пальцями, ліктями і короткими стусанами стопою і коленями. При цьому бігайте безладно по колу діаметром 2-4 м. Спробуйте протриматися 5-7 сек у такому скаженому темпі, начебто відбиваєтеся від рою бджіл. Траєкторія ударів не так важлива. Головне , що б ці удари були досить короткими.
2. Потім додайте сюди перекиди в усіх напрямках, м'які падіння, катання по статі , зі спробами скинути уявлюваного супротивника й ускакуванням.
3. Наступним додаванням буде захоплення пальцями двох рук за горло супротивника (уявлюваного ) і ударами коліном у пах, ліктем у голову і головою в особу , а також укуси. Захопивши горло, різко розгойдуючи супротивника, кинемо його на стать . Ціль захоплення також ока і пахнув .

Потім спробуйте наносити удари, коли в руці затиснуті ціпок або інша зброя. доведемо час бою до 1 хв., періодично короткочасно розслаблюючи і знову входячи в БС. Після цього свої удари спробуйте на боксерських мішках.
Нехай Ваш партнер тепер атакує будь-яким способом. Поки без зброї. Тікайте, хоч на один крок. Потім, пригнувши голову і закривши її набігайте і бийте, бийте, як тільки що робили, і знову тікайте. От Ви й одержали грубу, примітивну, але ефективну систему самозахисту. Співвідношення ударів і інших технічних дій довільно, як зручно. Для тренування обов'язково попрацюйте в боксерських рукавичках; потім поборіться без рукавичок, намагаючись захопити за горло, штовхнути і вкусити, і, звичайно, побігати ривками на 10-30 метрів. Якщо дозволяють умови, то цю техніку добре спробувати у воді. Аналогічні дії роблять потопаючі люди, що не вміють плавати (ті ж захисні дії).
Спеціально не приводяться ілюстрації до цієї техніки, тому що вона строго індивідуальна. Ви повинні діяти так, як зручно вам, і як ви вважаєте що це правильно. Т.е. це тільки ваш особистий досвід.
По свідченнях тих, хто воював, дійсними солдатами стають за кілька днів боїв. Або не стають ніколи. За такий короткий час не можна придбати стійких рефлексів, можна тільки "витягти" із себе те, що накопичено предками в колишніх війнах. У стресових ситуаціях засвоєння техніки рукопашного бою йде майже миттєво. Коли в бійці проводиш успішно перший раз якусь техніку, то наступного разу ця дія робиться автоматично. Тому ваше тренування повинне містити такі стресові ситуації і для того, щоб контролювати своє БС і для ефективного засвоєння техніки.

Коли партнер б'є ціпком або ножем, зробимо човниковий рух , відскакуючи від супротивника і збиваючи передпліччям його удар, самому штовхнути в пах, гомілку і зробити удар, що дряпає, по очах рукою і відразу утекти. На тренуванні Ви швидко оціните свої сили і зрозумієте, коли треба бити, коли бігти.


Концепція бою
Основна мета самозахисту, це насамперед самому залишитися цілу і непошкодженим, а не зламати комусь руку або ногу. Тому бій, якого не було - це виграний бій. Треба позбутися від комплексів, що Ви будете виглядати не як герої кинобоевиков і що про Вас можуть подумати навколишні. Помнете , що усі дивляться на Вас вашими очима .
Тому що один такт БС продовжується приблизно 6-7 сек, те і із супротивником необхідно покінчити цей час. Реально потрібно тренуватися за 2-5 сек вивести супротивника з ладу . У бої є тільки два види дій: - ти набігаєш на супротивника, безупинно атакуючи, або ти тікаєш від нього (але, усе рівно, ти при цьому - агресор, а не захищається). Бій - це завжди біг. Не хочеш бігти - будеш лежати. Це примітивна груба правда рукопашного бою.
Бій розбивається на такти, кожен такт - це вхід і утримання БС. Іноді на один супротивника досить одного такту, іноді буде потрібно кілька тактів, іноді одного такту вистачає на 2-з супротивників. Варто пам'ятати, що з кожним новим тактом сутужніше досягти БС.
У технічний арсенал входять насамперед удари, потім поштовхи і кидки, що удушают прийоми і на останнім місці - болючі прийоми . Для вибору технічного арсеналу необхідне виконання наступних вимог:
1..Супротивник повинний бути надійно виведений з ладу , незалежно від його фізичних даних за 2-5 сек.
2.Технічні дії не повинні бути джерелом травми для самого що захищається. Тому якщо руки і ноги недостатньо треновані (а це відноситися до більшості людей), те краще бити підставою долоні, ліктем і п'ятою, а не куркулем або ребром стопи.
3..Усі технічні дії повинні виконуватися в темпі бігу.
4.Техніка не повинна принципово мінятися , коли у Вас або в руках у супротивника - зброя

Ваші супротивники, яких завжди трохи, і кожний з яких перевершує або , у крайньому випадку, не уступає Вам у силі, визначають Вашу тактику бою - біг. А тактика обумовлює Вашу техніку. Тому від більшої частини техніки, що успішно застосовується в спорті, прийдеться відмовитися.


Вимоги до фізичної підготовки
Ясно, що чим людина сильніше, тим у нього більше шансів перемогти. Любою відпрацьований прийом або удар - це насамперед напрацьована сила в даному русі . Коли говорять, що в бійця гарна техніка, те це значить що боєць у стані провести свою дію в умовах сильного фізичного і психологічного тиску, а не просто показати гімнастична вправа .
Вимоги до силової підготовки сугубо індивідуальні . Реально оцінити (без утрат для Вас) можна тільки в спарингу. Ваших сил повинне бути досить, щоб партнер не зміг переконати Вас, що Ви не агресор, а жертва. Мінімальна силова підготовка це коли ядро летить за 10-11метрів (цього досить для нокауту, ударом у голову рукою) і двухпудовая гиря не змушує перекошуватися Вас зі сторони убік . Ну і звичайно біг. Завжди можна утекти і виграти бій. Але знову ж - це індивідуально. Вам самим вирішувати, яка потрібна сила.
Людина , що сильно утомилася (не важливо отчого , від бігу, бою або просто від життя) не має почуття самозбереження. Про це треба пам'ятати.

 

У початок..

 

 

 

 

 


___________________________________________________________
 

 

 

 

...............................................................................................................


This page, and all contents Copyright @ 2002 -2019 by Vladyslav Shypinskyi. Our logos are registered Trade Marks of Vladyslav Shypinsky. No Duplication or Reproduction of any kind without written permission.| Developed & support by PulaDesign

********************************************************************************************************************

Комбат Дзю-Дзюцу використовують для тренувань спецпризначенців силових структур України

 

Контакти:

сombat-jujutsu@ukr.net

 

Skype: Combatju

 

063 233-05-31

066-140-20-77

067-858-38-45

 

 

 

 

Міжнародна Федерація

 

Комбат Дзю-Дзюцу

 

 

АНОНСИ

2019 рік

 

22-24 березня / Харків, пройде Кубок України та Всеукраїнський турнір з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент КУ

Регламент Турніру

*************

22-27 Травня / Анталія, Туреччина пройде Чемпінат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент ЧЄ

*************

27-29 Вересня/ м. Київ, пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу (дорослі, юніори)

Регламент ЧУ

*************

17-21 Жовтня / м. Київ, Україна пройде Чемпінат Світу з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент ЧС

*************

27-29 Вересня/ м. Запоріжжя, пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу (юнаки 8-15 років)

Регламент ЧУ

НАШІ ДРУЗІ

 

Шовкотрафаретний друк

Комп'ютерна вишивка

шеврони