COMBAT

JU-JUTSU

Бойове Джиу-Джитсу

 

Технічний партнер Федерації

 

 

*****

 

Київська Школа Реального Бою "Combat Ju-Jutsu"

 

real-combat.org

.....................................

 

Карта сайта

*****************

 

ПОГЛЯД...

Якщо ви дійсно бажаєте чому-небудь навчитися, неважливо по якій школі, вам необхідно звільнитися, перестати себе вважати ким-небудь , якоюсь величиною , забути про свої минулі досягнення й успіхи, вам потрібно спустошитися, стати ніким і ніде, утратити почуття власної важливості! Довіряйте своїм почуттям. І тільки тоді знання потечуть до вас як вода тече, знаходячи нове русло, щоб утворити ріки, і нові западини, что-бы утворити озера і моря... Тому що важливість - це гора і на неї не підняти воді знань! Воду знань залучають западини і низини, так будемо простіше і скромніше, добродії!!!

(Гор)

*****************

Той , хто думає, що володіє сиятельной мудрістю, їде перед осла і за конем.

*****************

Для мене існує тільки Шлях - будь-який Шлях, що має серце або може мати серце - тоді я слудую йому бездиханний . І єдино гідний виклик - пройти його до останньої п'яді......

Дон Хуан

(К.Кастанеда)

*****************

Учень запитав свого наставника:
- Щоб ти сказав, якби довідався про миємо падінні ?
- Уставай!
- А наступного разу ?
- Знову вставай!
- І скільки ж це може продовжуватися - усі падати і підніматися?
- Падай і піднімайся, покуда живий! Адже ті , хто упав і не піднявся, мертві.

(Притча)

 

*****************

-Послухай, твій сусід тільки що повернувся з далекої подорожі. Він зустрічався зі знаменитим Майстром!
- І що ж, чи вдалої була ця зустріч?
- Так ні, куди там. Він адже хотів поговорити, а замість цього одержав усього-на-всього просвітління!

(Притча)

*****************

У Піднебесної немає нічого м'якше і слабкіше води.
Але при зіткненні з твердістю і силою ніхто не здатний її перемогти.
За допомогою відсутності в собі, за допомогою мінливості1.
Через слабість перемагають силу Через м'якість перемагають твердість.


(ЛАО ЦЗИ)

****************

Той , хто м'який і поддатлив, йде дорогю життя, хто негнучкий і твердий, йде дорогої смерті.


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Можна бути поступливим і узяти гору, а можна бути поступливим і програти.


(ЛАО ЦЗЫ)

*****************

Той , хто добрий до мене - робить гарну справу .
Той , хто не добрий до мене теж робить добре, адже він допомагає мені стати краще!

(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Усі люди мають очі та вуха , щоб бачити і чути, але тільки мудрий слухає усьому, як дитина!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Непохитний духом не буде переможений самою смертю!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Велика пристрасть висушує, непохитна рішучість наповняє силою. Велика пристрасть робить тебе слабким , непохитна рішучість - могутнім . ВП калічить, НР піднімає дух. ВР заволодіває тобою, НР робить тебе вільним .

(ЛАО ЦЗИ)

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

Міністерство Молоді та спорту України

Комбат Дзю-дзюцу - визнаний вид спорту

.

 

Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України

 

Національна Федерація

 

 
Захисти себе та свою країну !
 

Атестаційні вимоги, програма та порядок проведення
атестацій на майстерні ступеня з Combat Ju-Jutsu

 

Загальні положення - Атестація та сертифікація на ступеня за Комбатом Дзю-дзюцу проводиться міжнародною організацією CJJIF, починаючи з майстерні ступеня 1-го Дана. Усі сертифікації та атестації проводяться комісією майстрів та затверджуються виконавчим комітетом СJJIF. Атестації та сертифікації майстрів проводяться за єдиною затвердженою процедурою на основі принципів Комбат Дзю-Дзюцу, які найбільш повно відображають сутність та призначення стародавнього бойового мистецтва.


Мета даної системи атестацій та сертифікацій СJJIF - встановлення єдиних принципів кваліфікації майстрів Дзю-дзюцу на основі їх професійного рівня, відповідності їх технічного рівня високим вимогам стандартів СJJIF, визнанню їхніх професійних заслуг з виховання своїх учнів та розвитку Дзю-дзю та у світі в цілому.


Порядок висування майстра на чергову майстерську ступінь - Висунення майстра на присвоєння йому чергової майстерського ступеню відбувається шляхом подання заявки письмово від національної федерації або школи/клубу або від ініціативної групи майстрів, здатних дати рекомендацію цьому майстру, на адресу Атестаційного Комітету СJJIF. Дана заявка реєструється відповідним чином, виноситься на розгляд та затвердження Виконавчого Комітету СJJIF і, у разі позитивного рішення, майстру призначається час та місце майбутньої атестації чи сертифікації. Про дане рішення майстру, що атестується, повідомляється офіційним листом канцелярії СJJIF.

 

Атестаційна комісія - завжди колегіальний орган, що складається з майстрів Комбат Дзю-дзюцу, що діють, фізично присутніх на атестації. Рекомендації - підписані звернення майстрів Комбат Дзю-дзюцу на підтримку та схвалення сертифікації майстра на вищі ступеня.


Принципи проведення атестації/сертифікації СJJIF.

Атестації / сертифікації проводяться на основі та в порядку, описаному нижче за декількома основними принципами:


· Демонстрація технік Дзю-дзюцу
· Демонстрація особистого технічного комплексу
· Здатність вести багаторазові бої за правилами Комбат Дзю-дзюцу у трьох основних категоріях (Фулл-контакт, Клоз-контакт, Граунд-файт)
· Здатність демонструвати невразливість та контроль при проходженні кола-Самозахисту проти кількох суперників.
· Здатність вести бій проти кількох, рівних за рівнем, противників
· Владіння теоретичними основами та принципами Комбат Дзю-дзюцу, філософії та оздоровчим системам
· Терміни тренувань з Комбат Дзю-дзюцу
· Спортивні досягнення на офіційних змаганнях з Комбат Дзю-дзюцу
· Досягнення в якості тренера Комбат Дзю-дзюцу
· Досягнення як тренер-консультант спецпідрозділів, армії та поліції
· Досягнення в якості судді на змаганнях з Комбат Комбат Дзю-дзюцу
· Досягнення як організатора заходів, семінарів, турнірів та змагань з Комбат Дзю-дзюцу, та у справі розвитку та поширення Дзю-дзюцу у світі
· Досягнення у проведенні наукових пошуків та підготовці наукових праць (книг, статей, нарисів, дисертацій тощо) за Дзю-дзюцу як предмету наукових досліджень, систем підготовки учнів, спортсменів і бійців, систематизації знань та досвіду з предмету Комбат Дзю-дзюцу в теорії.


Слід зазначити, що з атестації/сертифікації на 1-3 дани переважне значення надається практичної частини, тобто демонстрації технічного арсеналу, здатності вести бій, демонстрації якості самозахисту та спортивним досягненням.


При атестації/сертифікації на 4-8 дани переважне значення надається досягненням у розвитку Комбат Дзю-дзюцу у своєму регіоні, у вихованні учнів та суддівській справі, спортивних успіхах учнів майстра, продовженні та розвитку традицій Комбат Дзю-дзюцу, організаторській роботі.


При атестації/сертифікації на 9-10 дани переважне значення надається досягненням у розвиток Комбат Дзю-дзюцу у світовому масштабі, у формуванні та розвитку концептуальних засад Комбат Дзю-дзюцу, збагаченні та формуванні нових систем підготовки, технічних рішень, нових стилів та авторських шкіл, філософських засад. А також визнання цих досягнень майстра світовим співтовариством Бойових Мистецтв.
Порядок проведення атестації/сертифікації СJJIF.

Атестації на майстерні ступеня проводяться відповідно до наступних розділів:


1. Оцінка часу занять Комбат Дзю-дзюцу - проводиться на основі сертифікатів атестації, визнаних СJJIF, на попередній ступінь.


2. Демонстрація технік Комбат Дзю-дзюцу - атестований демонструє свій технічний арсенал на партнерові, який не опирається, в наступному порядку:
· Техніка атаки
· Захист від захватів
· Захист від атак ударами
· Захист від збройного нападу (ніж, палиця, мотузка, вогнепальна зброя)
Оцінюється ефективність виконання технік, динаміка, контроль суперника, контроль балансу, і чіткість.


3. Демонстрація особистого комплексу - цей розділ включає демонстрацію обраних технік та його ефективність при обмеженому, але реальному контакті з суперником. Позитивно оцінюється універсальність та ефективність застосування особистого комплексу під час використання суперниками різних атакуючих дій.


4. Демонстрація техніки Самозахисту проти кількох суперників - використовується система з чотирма суперниками, розташованими по чотирьох сторонах від атестованого та атакуючим по черзі, але в різному порядку за командою рефері з однорідним ритмом атак. Інтервал між нападами є максимально коротким. Використовуються чотири види нападів по 2 хвилини на кожен вид: атака ножем, 2) атака палицею, 3) ударна атака, 4) атака захопленням з переходом на задушення, кидок та больовий контроль.
Оцінюється ефективність застосування технік в умовах максимального пресингу, мінімальної кількості часу та постійних переміщень, відхід з лінії атаки та невразливість атестованого. Оцінка проводиться за бальною системою зі втратою балів при помилкових діях аттестуемого. Допускається втрата 15 балів із 100.


5. Ведення бою - атестований проводить багаторазові бої з мінливими суперниками рівного класу в 3-х категоріях. Куміте - вільний бій у рукавичках за офіційними правилами Комбат Дзю-дзюцу. Рандорі - бій без рукавичок з обмеженням ударів руками в голову. Ні Ваза - боротьба у партері. Час кожного бою - 2 хвилини. Оцінюється здатність вести бій за умов сильної втоми. Кількість боїв на майстерні ступеня 10-20 у кожній категорії.


6. Ведення бою проти кількох суперників - атестований проводить 1-2 бою проти 3х-5х суперників протягом 3х-5х хвилин. Позитивно оцінюється збереження боєздатності.
7. Спортивні досягнення - оцінюються успішні виступи на офіційних змаганнях з урахуванням рівня даних змагань, кількості учасників та кваліфікації спортсменів.
8. Тренерські досягнення - оцінюється кількість та кваліфікаційний рівень

підготовлених учнів даного майстра, їх спортивні досягнення, відкриття власних груп та створення ними філій школи в інших регіонах.


9. Досягнення як тренер-консультант спецпідрозділів, армії та поліції - оцінка проводиться на основі рекомендацій та оцінок, отриманих з армійських, поліцейських джерел, джерел спец. підрозділів та охоронних компаній, співробітники яких регулярно проходять підготовку у даного майстра та застосовують отримані знання з Дзю-дзюцу у своїй професійній діяльності.


10. Досягнення судді на змаганнях з Комбат Дзю-дзюцу - позитивно оцінюється активну і регулярну участь майстра як головного судді змагань, рефері чи бічного судді на офіційних змаганнях СJJIF. Як головний суддя офіційних змагань може виступати майстер не нижче 7-го дана, рефері - не нижче 3-го дана, бічного судді майстра не нижче 1-го дана.


11. Досягнення з розвитку Дзю-дзюцу у світі - оцінюється робота майстра з популяризації Комбат Дзю-дзюцу у світі, відкриття нових центрів Комбат Дзю-дзюцу у різних регіонах, освітня робота, проведення учнівських семінарів та майстер класів, якість даних семінарів, організація та проведення змагань та тренувальних таборів. Наукові роботи та розробки у тренувальних методиках та методиках підготовки спортсменів, бійців, майстрів Комбат Дзю-дзюцу. Оцінка проводиться на підставі документів, наданих Атестаційному Комітету СJJIF, та на підставі визнання заслуг та надання рекомендацій інших майстрів Дзю-дзюцу вищих рівнів.

 

Атестаційні програми на майстер-ранги:


1 Дан SHODAN
а) Тренувальний стаж - не менше 8-9 років
б) Строк від попередньої атестації на 1 кю - не менше 2-х років
в) Демонстрація техніки Дзю-дзюцу за кожним розділом
г) Проведення боїв: 10 у рукавичках, 10 боротьба у стійці з ударами по корпусу, 10 боїв у партері - всього: 30 боїв. Бій проти 3-х супротивників - 5 хв
д) Демонстрація техніки Самозахисту проти 4-х супротивників
е) Демонстрація особистого технічного комплексу
ж) Враховуються спортивні досягнення на офіційних змаганнях
з) Враховується знання теоретичних основ та принципів Комбат Дзю-дзюцу, філософії Будо
Комісія - 2 майстри Комбат Дзю-дзюцу не нижче 3-го дана. Голова комісії не нижче 5-го дана

 

2 Дан NIDAN
а) Тренувальний стаж - не менше 10 років
б) Строк від попередньої атестації на 1 дан - не менше 2-х років
в) Демонстрація техніки Комбат Дзю-дзюцу - у кожному з розділів
г) Проведення боїв: 10 у рукавичках, 10 боротьба у стійці з ударами по корпусу, 10 боїв у партері - всього: 30 боїв. Бій проти 4-х супротивників - 5 хв
д) Демонстрація техніки Самозахисту проти 4-х супротивників
е) Демонстрація особистого технічного комплексу
ж) Враховуються спортивні досягнення на офіційних змаганнях
з) Тренерські досягнення.
Комісія - 2 майстри Комбат Дзю-дзюцу не нижче 3-го дана. Голова комісії не нижче 5-го дана

 

3 Дан SANDAN
а) Тренувальний стаж - не менше 13 років
б) Строк від попередньої атестації на 2 дані - не менше 3-х років
в) Проведеннябоїв: 10 у рукавичках, 10 боротьба у стійці з ударами по корпусу, 10 боїв у партері - всього: 30 боїв.
г) Бій проти 5 супротивників 5 хв
д) Демонстрація техніки Самозахисту проти 4-х супротивників
е) Демонстрація особистого технічного комплексу
ж) Враховуються спортивні досягнення на офіційних змаганнях
з) Тренерські досягнення. Керівництво філією школи, або ведення груп студентів.
і) Враховується практика як бічний суддя на різних офіційних турнірах СJJIF
к) Враховується робота виконана з організації заходів, семінарів та турнірів СJJIF, відкриття філій школи та популяризація Комбат Дзю-дзюцу, написання статей/книг, підготовка теоретичних матеріалів за Комбатом Дзю-дзюцу та методиками підготовки.
Комісія - 2 майстри Комбат Дзю-дзюцу не нижче 4-го дана. Голова комісії не нижче 6-го дана

 

4 Дан YONDAN
а) Тренувальний стаж - не менше 16 років
б) Термін від попередньої атестації на 3 дані - не менше 3-х років
в) Демонстрація техніки Самозахисту проти 4-х супротивників
г) Ведення бою проти 5 супротивників 5 хв, 3 озброєних супротивників - 3 хв
д) Демонстрація особистого технічного комплексу
е) Тренерські досягнення. Керівництво філією школи, або ведення груп студентів.
ж) Враховуються рекомендації, отримані від спеціальних, армійських, охоронних та ін. підрозділів, що тренуються атестованим майстром, щодо ефективності його роботи
з) Враховується практика як рефері не менше 3-х років та бічного судді на різних офіційних турнірах СJJIF
і) Враховується робота з проведення офіційних семінарів та тренувальних таборів, майстер класів, з результатами анкетування учасників даних семінарів (студентів) та експертів Комбат Дзю-дзюцу.
к) Враховується робота, виконана з організації заходів, семінарів та турнірів СJJIF, відкриття філій школи та популяризація Комбат Дзю-дзюцу, написання статей/книг, підготовка теоретичних матеріалів за Комбатом Дзю-дзюцу та методиками підготовки.
Комісія - 2 майстри Комбат Дзю-дзюцу не нижче 5-го дана. Голова комісії не нижче 7-го дана

 

5 Дан GODAN
а) Тренувальний стаж - не менше 20 років
б) Строк від попередньої атестації на 4 дані - не менше 4-х років
в) Демонстрація техніки Самозахисту проти 4-х супротивників
г) Демонстрація особистого технічного комплексу
д) Тренерські досягнення. Керівництво філією школи, відкриття нового напряму, ведення груп учнів та постійних майстер класів.
е) Враховуються рекомендації, отримані від спеціальних, армійських, охоронних та ін. підрозділів, що тренуються атестованим майстром, щодо ефективності його роботи
ж) Враховується практика в якості рефері та бічного судді на різних офіційних турнірах СJJIF
з) Враховується робота з проведення офіційних семінарів та тренувальних таборів, майстер класів, з результатами анкетування учасників цих семінарів (студентів) та експертів Комбат Дзю-дзюцу.
і) Враховується робота, виконана з організації заходів, семінарів та турнірів СJJIF, відкриття філій школи та популяризація Комбат Дзю-дзюцу, написання статей/книг, наукова робота з розробки та підготовки теоретичних матеріалів з Дзю-дзюцу та методик підготовки.
Комісія - 2 майстри Комбат Дзю-дзюцу не нижче 6-го дана. Голова комісії не нижче 8-го дана, необхідні рекомендації 2 майстрів Комбат Дзю-дзюцу не нижче 7-го дана.

 

6 Дан ROKUDAN
а) Тренувальний стаж - не менше 24 років
б) Термін від попередньої атестації на 5 дан - не менше 4-х років
в) Демонстрація особистого технічного комплексу
г) Тренерські здобутки. Керівництво філією школи, відкриття нового напряму, ведення груп учнів та постійних майстер класів.
д) Враховуються рекомендації, отримані від спеціальних, армійських, охоронних та ін. підрозділів, що тренуються атестованим майстром, щодо ефективності його роботи
е) Враховується практика в якості рефері та бічного судді на різних офіційних турнірах СJJIF
ж) Враховується робота з проведення офіційних семінарів та тренувальних таборів, майстер класів, з результатами анкетування учасників даних семінарів (студентів) та експертів Дзю-дзюцу.
з) Враховується робота, виконана з організації заходів, семінарів та турнірів СJJIF, відкриття філій школи та популяризація Комбат Дзю-дзюцу, написання статей/книг, наукова робота з розробки та підготовки теоретичних матеріалів з Комбат Дзю-дзюцу та методик підготовки.
Комісія - 2 майстри Комбат Дзю-дзюцу не нижче 7-го дана. Голова комісії не нижче 8-го дана, необхідні рекомендації та підписи 2 майстрів Комбат Дзю-дзюцу не нижче 7-го дана.

 

7 Дан SHICHIDAN
а) Тренувальний стаж - не менше 28 років
б) Строк від попередньої атестації на 6 дан - не менше 4-х років
в) Демонстрація особистого технічного комплексу
г) Тренерські здобутки. Керівництво Школою/Федерацією, регіональною філією школи, відкриття нового напряму, створення нового авторського стилю, ведення груп учнів та постійних майстер класів.
д) Враховуються рекомендації, отримані від спеціальних, армійських, охоронних та ін. поділів, що тренуються атестованим майстром, щодо ефективності його роботи
е) Враховується практика як рефері на різних офіційних турнірах СJJIF.
ж) Враховується робота з проведення офіційних семінарів та тренувальних таборів, майстер класів, з результатами анкетування учасників даних семінарів (студентів) та експертів Дзю-дзюцу.
з) Враховується робота, виконана з організації заходів, семінарів та турнірів СJJIF, відкриття філій школи та популяризація Комбат Дзю-дзюцу, написання статей/книг, наукова робота з розробки та підготовки теоретичних матеріалів з Комбат Дзю-дзюцу та методик підготовки.
Комісія - 2 майстри Комбат Дзю-дзюцу не нижче 8-го дана. Голова комісії не нижче 9-го дана, необхідні рекомендації 2 майстрів Комбат Дзю-дзюцу не нижче 8-го дана.

 

8 Дан HACHIDAN
а) Тренувальний стаж - не менше 33 років
б) Термін від попередньої атестації на 7 дан - не менше 5-х років
в) Демонстрація особистого технічного комплексу
г) Демонстрація відмінних рис та концептуальних основ стилю/школи, технічного арсеналу, авторських розробок та "ноу-хау". Подання на обговорення теоретичних тренувальних методик та методологій підготовки спортсменів та бійців.
д) Тренерські досягнення. Керівництво Школою/Федерацією, регіональною філією школи, відкриття нового напряму, створення нового авторського стилю, ведення груп учнів та постійних майстер класів.
е) Враховуються рекомендації, отримані від спеціальних, армійських, охоронних та ін. підрозділів, що тренуються атестованим майстром, щодо ефективності його роботи
ж) Враховується практика як головний суддя, рефері на різних офіційних турнірах СJJIF.
з) Враховується робота з проведення офіційних семінарів та тренувальних таборів, майстер класів.
і) Враховується робота, виконана з організації заходів, семінарів та турнірів СJJIF, відкриття філій школи та популяризація Комбат Дзю-дзюцу, написання статей/книг, наукова робота з розробки та підготовки теоретичних матеріалів з Дзю-дзюцу та методик підготовки.
к) Враховується авторитет майстра на регіональному рівні, внесок у розвиток масового спорту та здоров'я суспільства, регіональна популяризація бойових мистецтв, оздоровчих та розвиваючих систем, східної філософії у регіоні.
Комісія - 2 майстри Комбат Дзю-дзюцу не нижче 9-го дана. Голова комісії не нижче 10-го дана, необхідні рекомендації 2 майстрів Комбат Дзю-дзюцу не нижче 8-го дана.

 

9 Дан KYUDAN
а) Тренувальний стаж - не менше 40 років
б) Термін від попередньої атестації на 8 дан - не менше 7-х років
в) Демонстрація відмінних рис та концептуальних основ стилю/школи, технічного арсеналу, авторських розробок та "ноу-хау". Подання на обговорення теоретичних тренувальних методик та методологій підготовки спортсменів та бійців у вигляді.
г) Тренерські досягнення - виховання майстрів не нижче 5-го дана. Керівництво Школою/Федерацією, Міжнародною організацією або входити до Ради Директорів визнаної Міжнародної Федерації, відкриття нового напряму, створення нового авторського стилю, проведення постійних майстер класів.
д) Враховується авторитет майстра у загальносвітовому масштабі, внесок у розвиток масового спорту та здоров'я суспільства, популяризація бойових мистецтв, оздоровчих та розвиваючих систем, східної філософії у світі.
Комісія - 3 майстри Комбат Дзю-дзюцу 10-го дана. Необхідні рекомендації 3 майстрів не нижче 9-го дана.

 

10 Дан JYUDAN
Надається у виняткових випадках:
а) Майстер стає прямим спадкоємцем та Главою традиційної Школи Комбат Дзю-дзюцу
б) Майстер стає керівником великої визнаної міжнародної організації внаслідок обрання його Радою директорів
в) За великий внесок у розвиток Бойових Мистецтв у світі, підтверджений Гранд майстрами інших напрямів.
Комісія - 3 майстри Комбат Дзю-дзюцу 10-го дана. Необхідні рекомендації 3 майстрів не нижче 10-го дана.


Атестації на учнівські ступені...

Списки всіх атестованих осіб...

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________


___________________________________________________________
 

 

 

 

...............................................................................................................

 


This page, and all contents Copyright @ 2002 -2024 by Vladyslav Shypinskyi. Our logos are registered Trade Marks of Vladyslav Shypinsky. No Duplication or Reproduction of any kind without written permission.| Developed & support by PulaDesign

********************************************************************************************************************

Комбат Дзю-Дзюцу використовують для тренувань спецпризначенців силових структур України

 

Контакти:

сombat-jujutsu@ukr.net

 

Skype: Combatju

 

066-140-20-77

067-858-38-45

 

 

 

Міжнародна Федерація

 

Комбат Дзю-Дзюцу

 

 

АНОНСИ

2024 рік

 

лютий Чемпіонати областей

 

9-10 Березня / м. Чернівці , пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Фулл-Контакт та Самозахист

Регламент ЧУ

*************

 

22-24 Березня / м. Тернопіль , пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Клоз-Контакт та Граунд-Файт

Регламент ЧУ

*************

 

16-19 Травня / Malgrat de Mar, Spain пройде Чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу

(12-13 / 14-15 / 16-17 / 18+ / 36 + років, )

Регламент ЧЄ

*************

 

22-25 Серпня / Баку, Азербайджан

пройде Кубок Світу (дорослі, юніори, юнаки) з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент ЧС

*************

 

28-29 Вересеня / м. Київ, пройдуть Кубок України та Всеукраїнський Турнір з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Клоз-Контакт та Самозахист

Регламент КУ та ВЗ

*************

 

11-13 Жовтня / м. Черкаси , пройдуть Кубок України та Всеукраїнський Турнір з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Фулл-Контакт та Граунд-Файт

Регламент КУ та ВЗ

*************

 

28 листопада - 02 Грудня/ Mikolow, Poland

пройде Чемпіонат Світу (дорослі, юніори, юнаки) з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент КС

*************

 

НАШІ ДРУЗІ

 

Шовкотрафаретний друк

AS-Print

Комп'ютерна вишивка

шеврони

AS-Print