COMBAT

JU-JUTSU

Бойове Джиу-Джитсу

 

Технічний партнер Федерації

 

 

*****

 

Київська Школа Реального Бою "Combat Ju-Jutsu"

 

real-combat.org

.....................................

 

Карта сайта

*****************

 

ПОГЛЯД...

Якщо ви дійсно бажаєте чому-небудь навчитися, неважливо по якій школі, вам необхідно звільнитися, перестати себе вважати ким-небудь , якоюсь величиною , забути про свої минулі досягнення й успіхи, вам потрібно спустошитися, стати ніким і ніде, утратити почуття власної важливості! Довіряйте своїм почуттям. І тільки тоді знання потечуть до вас як вода тече, знаходячи нове русло, щоб утворити ріки, і нові западини, что-бы утворити озера і моря... Тому що важливість - це гора і на неї не підняти воді знань! Воду знань залучають западини і низини, так будемо простіше і скромніше, добродії!!!

(Гор)

*****************

Той , хто думає, що володіє сиятельной мудрістю, їде перед осла і за конем.

*****************

Для мене існує тільки Шлях - будь-який Шлях, що має серце або може мати серце - тоді я слудую йому бездиханний . І єдино гідний виклик - пройти його до останньої п'яді......

Дон Хуан

(К.Кастанеда)

*****************

Учень запитав свого наставника:
- Щоб ти сказав, якби довідався про миємо падінні ?
- Уставай!
- А наступного разу ?
- Знову вставай!
- І скільки ж це може продовжуватися - усі падати і підніматися?
- Падай і піднімайся, покуда живий! Адже ті , хто упав і не піднявся, мертві.

(Притча)

 

*****************

-Послухай, твій сусід тільки що повернувся з далекої подорожі. Він зустрічався зі знаменитим Майстром!
- І що ж, чи вдалої була ця зустріч?
- Так ні, куди там. Він адже хотів поговорити, а замість цього одержав усього-на-всього просвітління!

(Притча)

*****************

У Піднебесної немає нічого м'якше і слабкіше води.
Але при зіткненні з твердістю і силою ніхто не здатний її перемогти.
За допомогою відсутності в собі, за допомогою мінливості1.
Через слабість перемагають силу Через м'якість перемагають твердість.


(ЛАО ЦЗИ)

****************

Той , хто м'який і поддатлив, йде дорогю життя, хто негнучкий і твердий, йде дорогої смерті.


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Можна бути поступливим і узяти гору, а можна бути поступливим і програти.


(ЛАО ЦЗЫ)

*****************

Той , хто добрий до мене - робить гарну справу .
Той , хто не добрий до мене теж робить добре, адже він допомагає мені стати краще!

(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Усі люди мають очі та вуха , щоб бачити і чути, але тільки мудрий слухає усьому, як дитина!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Непохитний духом не буде переможений самою смертю!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Велика пристрасть висушує, непохитна рішучість наповняє силою. Велика пристрасть робить тебе слабким , непохитна рішучість - могутнім . ВП калічить, НР піднімає дух. ВР заволодіває тобою, НР робить тебе вільним .

(ЛАО ЦЗИ)

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

Міністерство Молоді та спорту України

Комбат Дзю-дзюцу - визнаний вид спорту

.

 

Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України

 

Національна Федерація

 

 
Захисти себе та свою країну !
 

Література І Джерело 1 І Джерело 2


ІСТОРІЯ

 

Історія Джиу-Джитсу нараховує вже багато сторіч. Дане бойове мистецтво формувалося в Японії в 14м - 15м століттях у виді закритих кланових шкіл професійних військових - самураїв і японської знаті. Хоча прабатьківщиною Джиу-джитсу варто вважати Китай, відкіля китайські военоначальники і ченці завезли бойові мистецтва (шаолиньское ушу, цинна й інші техніки) у Японію, де воно прижилося і знайшло самобутні форми. Різні школи Джиу-джитсу (у перекладі означає "М'яке мистецтво", що означає перевага гнучкості і піддатливості над грубою прямолінійністю) розвивалися по-різному: одні дійшли прктически незмінними до наших днів, інші випробували значну трансформацію протягом часу. Одні залишилися закритими дотепер, інші частково (розкривати секрети цілком не в звичці японців) відкрилися останнім часом суспільному поглядові. Одні більш відомі, інші менш. Одні використовують більше ударної техніки, інші бросковой і борцовской. Одні школи загубили свої бойові основи та перетворились в чистий спрот чи демо-версії, інші продовжують зберегати традиції бойового прикладного характеру! Ці школи ї формують сегмент бойвого Джиу-Джитсу - Комбат Дзю-дзюцу! І в кожної школи своя філософія, свої герої і майстри! Джиу-джитсу породило і Карате , і Дзю-до, і Ай-ки-до, і САМБО. Розрізняються школи і по територіальній ознаці: Північні, Південні. Багато шкіл в Японії - є більш ортодоксальні, інші продовжують формуватися під впливом інших видів бойових мистецтв. В даний час Джиу-джитсу лежить в основі практично всіх підготовчих методик спецслужб усього світу. Це самий практичний і універсальний бойовий напрямок !

 

Старі школи Дзю-дзюцу можна було умовно ранжирувати по вигляду і типу базової зброї школи і сфери його застосування, яке визначало всю техніку цієї школи як із зброєю так і без неї. Це відноситься, в принципі, до всіх видів бойових мистецтв! Школи використали як базову зброю довгий меч (катана) широко потім застосовували техніку великого круга і кидків, атемі зверху і т.д. Самураї даних шкіл служили в основному в регулярних військах і брали участь в масових битвах із застосуванням їх базової зброї. У основі техніки інших шкіл лежав короткий меч і ніж. Такі воїни служили в основному в особистій охороні феодалів або виконували розвідувальну деверсионную роботу. Техніка даних шкіл характеризується малим кругом і щільнішим контактом і імпульсний-вибуховим характером виконання рухів, що властиво ножовому бою.

Поява терміна Дзю-Дзюцу:

 

Термін "Дзю-Дзюцу або Джиу-джитсу"з'явився в Японії в XVІ столітті як загальна назва усіх видів рукопашного бою без зброї і з так називаним "підручним" зброєю.
Джиу - легко, поступливо, ніжно. Джитсу - мистецтво, спосіб
Він складається з двох слів. Слово "дзю" або "джиу" означає "м'який, гнучкий, податливий,
поступливий", а "джитсу" або "дзюцу" переводиться як "техніка, спосіб".

Отже, "Джиу-Джитсу" - це "м'яка, або податлива техніка".
Однак мова йде не про обмін ніжними ласками . Прийоми Джиу-Джитсу можуть показатися якими завгодно, але тільки не м'якими або ніжними. Дане поняття
метафорично. Його варто розуміти таким чином, що майстер Джиу-Джитсу уступає натискові супротивника доти , поки той не виявиться в пастці, а тоді звертає дії ворога проти нього самого. Роз'ясняючи головний принцип Джиу-Джитсу ("піддатися, щоб перемогти"), наставники прибігають до виражень начебто того , що "гілка під вантажем снігу згинається доти , поки не скине його" і що "гнучка верба розпрямляється після бури, а могутній дуб лежить поваленим ".

Попередники Джиу-Джитсу


Попередниками Джиу-Джитсу були різні види
самурайского бойового єдиноборства в збруї.

Серед них найбільш відомі системи "ерой куми-учи" і "коси-но-мавари", розквіт яких довівся на XІ-XV століття . Їхній технічний арсенал уключав захоплення за руки і болючі прийоми на них , кидки, підніжки і підсікання, звільнення від захоплень, роботу з кинджалом. Удари застосовувалися обмежено, тому що легше було травмувати власну руку об латы, чим вразити ворога. Але в міру поширення й удосконалювання вогнепальної зброї збруя спочатку стали робити полегшеними, а потім від них відмовилися зовсім. Це дозволило включити в зазначені системи
велика кількість тычковых і ударів, що рубають, по уразливих місцях ("атэ-ми-вадза").

Перші школи Джиу-Джитсу


Вважається , що першу школу рукопашного бою в легкому

спорядженні ("когусоку"), близьку до техніки сучасного Джиу-джитсу, заснував у 1532 році Такэноучи Хисамори в містечку Сакусикияма на острові Кюсю.
Чверть століття спустя в Эдо (нинішній Токіо) оселився емігрант із Китаю Чэнь Юань-бин, що видається майстер "циньна" (або "шинь-на"), китайського мистецтва захоплень, болючих прийомів і кидків. У 1558 році він відкрив у буддійському храмі Секоку-дзи школу, де навчав цій техніці за плату всіх бажаючих з числа самураїв і ченців. У нього було багато учнів, троє з яких (Миура Еситацу, Фу-куно Масакацу, Исогаи Дзиродзаэмон) заснували потім власні школи Джиу-Джитсу: Миура-рю, Фукуно-рю, Исогаи-рю.

Наприкінці XVІ й у першій половині XVІІ століть , коли збруя , навіть полегшені , остаточно вийшли з уживання, школи Джиу-джитсу виникали одна за іншою. ДО 1650 року їх нараховувалося більш 400. Найбільш великими серед них , крім названих вище, були Арагаки-рю, Асаяма итидзэн-рю, Кито-рю, Косин-рю, Кураку-рю, Есин-рю, Мусо-рю, Реї синто-рю, Син-но синдо-рю, Синсин-рю, Тэнсин синье-рю, Ягю-рю і деякі інші .


Исо Мутаемон


- легендарний майстер Джиу-джитсу
Исо Мутаемон - одна з найвідоміших фігур в історії Джиу-джитсу - народився в 1800 р. У 15 років , він прибув у Токіо (тоді називався Эдо) з метою знайти вчителі лицарського ремесла. Після численних митарств він потрапив у школу, що вів Орибэ Хитоцуянаги, що продовжував традиції Есин-рю. Тут він навчався близько 7 років, аж до смерті вчителя. Потім знову блукав у пошуках найкращої школи і зрештою потрапив до Хомму Дзеэмопу, що навчав Син-но-синдо-рю.
Кілька років спустя він вирішив залишити вчителя і заснувати власну школу. Але спочатку відправився в "мусасюге" - подорож по різним додзе в храмах з метою перевірити свої прийоми в боротьбі з іншими майстрами і засвоїти науки, що цікавлять його .
Один раз у селищі Кусацу в провінції Оми він побачив, як кілька збройних розбійників мають намір ограбувати сильно випив самурая. За допомогою свого учня Нисимури він легко справився із шибениками, не знаючи, однак, що це були члени великої банди, що тероризує всю округу.
Наступного дня в глибокому яру Исо зустрів біля сотні бандитів. У півгодинній боротьбі Исо повалив багатьох з них, а що залишилися врятувалися втечею. Переможний результат був можливий завдяки використанню атэми - ударів по уразливих місцях тіла, а також прийомів , що дають можливість вивертати суглоби.
Ця історія принесла Исо велику славу. На закінчення своїх подорожей Исо оселився в Эдо і заснував там школу за назвою Тэнсин-синъе-рю, що містила 124 прийому . Протягом багатьох літ у своїй школі Исо навчив близько 5000 учнів.


Елітарність Джиу-Джитсу


Характерною рисою Джиу-Джитсу на протяг більш ніж 300 років було те, що його культивували винятково сімейні школи самурайського походження. Простолюдинам категорично
заборонялося вивчати це мистецтво.

Відповідно до традиції, у навчанні чітко виділялися три фази, або етапу. Перша фаза - прийом учня в школу (рю). Для цього треба було заручитися чиєюсь рекомендацією і витримати серію різних
іспитів, що перевіряли фізичні, психічні і моральні якості знову надходить .
Друга фаза, що тривала кілька років, це ретельне вивчення базової техніки. Треба було изо дня в день, по багато годин підряд, відпрацьовувати ті самі прийоми , стандартні зв'язування рухів і т.п. і тільки в тому випадку, якщо учень виявляв здібності вище середніх і, до того ж, доводив справою свою відданість учителеві, той його присвячував у таємниці школи (їх називали "окудэн" - "глибокі прийоми ").
Така система мала раціональне зерно, тому до сьогоднішнього дня практикується в деяких традиційних школах. Суть її в тім , що упражняющиеся повинні звикнути до терплячої і тривалої роботи над прийомами , що, на думку азіатів, є ключем до наступним більш складних прийомів . Надія на те, що в один прекрасний день можна буде довідатися секретні прийоми ,
є гарною мотивацією.


Джиу-Джитсу за межами Японії


У 1868 році в Японії відбулася буржуазна революція Мэйдзи, і в самураїв відібрали їхнього привілею . Наприклад, уже не можна було вільно розгулювати по вулицях з мечем. Багато майстрів у цей час залишили батьківщину, розносячи технікові Джиу-джитсу по усім світі . Звичайно, емігранти або втікачі були і раніш, це вони дали початок многим бойовим мистецтвам по усім світі , але ця хвиля "1868" була особливо значною. Емігранти оживили полум'я техніки, і ще більш збагатили арсенал прийомів самозахисту в багатьох країнах.


Джиу-Джитсу сьогодні


Джиу-Джитсу - система самооборони для кожного.
Техніка Джиу-Джитсу може використовуватися всіма незалежно від статі , віку, ваги і фізичних даних.
У Джиу-Джитсу пріоритет віддається техніці самооборони без правил і обмежень при одночасному дотриманні законів і обмежень держав, на території яких проходять тренування. У такий спосіб Джиу-Джитсу відрізняється від тих бойових мистецтв, що ставлять себе у тверді рамки визначеного стилю або розраховані спеціально для змагань.
Міць Джиу-Джитсу в тім , що боєць може сам вибирати прийоми і методи і використовувати них без обмеження. Він може шукати і використовувати все краще з інших бойових мистецтв і стилів для того, щоб діяти більш ефективно.
У той же час багато національних і міжнародних організацій Джиу-Джитсу проводять змагання, на яких установлюються певні обмеження, щоб дати бійцям можливість перевірити свої навички. Так у 1993 році Кубок Світу по Джиу-Джитсу пройшов у Данії, у 1994 першість Світу пройшло в Італії. Змагання проходили за правилами Міжнародної федерації Джиу-Джитсу.
Заняття Джиу-Джитсу - чудова форма фізичних вправ, що сприяють збільшенню гнучкості тіла, витривалості і сили. Заняття дають тренирующет впевненість у собі, координацію, психологічну стійкість і здатність захистити себе в екстремальних ситуаціях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


___________________________________________________________
 

 

 

 

...............................................................................................................

 


This page, and all contents Copyright @ 2002 -2024 by Vladyslav Shypinskyi. Our logos are registered Trade Marks of Vladyslav Shypinsky. No Duplication or Reproduction of any kind without written permission.| Developed & support by PulaDesign

********************************************************************************************************************

Комбат Дзю-Дзюцу використовують для тренувань спецпризначенців силових структур України

 

Контакти:

сombat-jujutsu@ukr.net

 

Skype: Combatju

 

066-140-20-77

067-858-38-45

 

 

 

Міжнародна Федерація

 

Комбат Дзю-Дзюцу

 

 

АНОНСИ

2024 рік

 

лютий Чемпіонати областей

 

9-10 Березня / м. Чернівці , пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Фулл-Контакт та Самозахист

Регламент ЧУ

*************

 

22-24 Березня / м. Тернопіль , пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Клоз-Контакт та Граунд-Файт

Регламент ЧУ

*************

 

16-19 Травня / Malgrat de Mar, Spain пройде Чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу

(12-13 / 14-15 / 16-17 / 18+ / 36 + років, )

Регламент ЧЄ

*************

 

22-25 Серпня / Баку, Азербайджан

пройде Кубок Світу (дорослі, юніори, юнаки) з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент ЧС

*************

 

28-29 Вересеня / м. Київ, пройдуть Кубок України та Всеукраїнський Турнір з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Клоз-Контакт та Самозахист

Регламент КУ та ВЗ

*************

 

11-13 Жовтня / м. Черкаси , пройдуть Кубок України та Всеукраїнський Турнір з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Фулл-Контакт та Граунд-Файт

Регламент КУ та ВЗ

*************

 

28 листопада - 02 Грудня/ Mikolow, Poland

пройде Чемпіонат Світу (дорослі, юніори, юнаки) з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент КС

*************

 

НАШІ ДРУЗІ

 

Шовкотрафаретний друк

AS-Print

Комп'ютерна вишивка

шеврони

AS-Print